Tarım Alet Ve Makinaları Projelendirme Eğitimine Katılan Meslektaşlarımıza Sertifikaları Torenle Verildi

İZMİR ŞUBE
19.01.2007 (Son Güncelleme: 12.07.2008 10:40:50)

ODA‘mızın Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile imzaladığı protokol doğrultusunda 15-19 Ocak 2007 tarihleri arasında İzmir Şubemiz ve E.Ü. Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları Bölümü ile birlikte gerçekleştirdiği 5 günlük Tarım Alet ve Makinaları Projelendirme Eğitimi‘ne katılan kursiyerlerin tümü, düzenlenen sınavda başarılı olarak törenle sertifikalarını aldılar.

Eğitime katılan 15 meslektaşımıza sertifikaları 19 Ocak 2007 Günü E. Ü. Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları Bölümünde düzenlenen törenle verildi. Törene, kursiyer meslektaşlarımızın yanı sıra Tarım Makinaları bölümü öğretim üyeleri, kursta görev alan Dr.Hasan SİLLELİ, Yard. Doç. Dr. Ercan GÜLSOYLU, Prof. Dr. Erdem AYKAS, Prof. Dr. İsmet ÖNAL ve İzmir Şube Yönetim Kurulu üyesi İlker AĞIN katılmıştır. 

Törende E. Ü. Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Necati AKBULUT, Tarım Makinaları Bölüm Başkanı Ediz ULUSOY ve İzmir Şube II. Başkanımız Ferdan ÇİFTÇİ birer konuşma yaptılar ve meslektaşlarımıza başarı dileklerini ilettiler. Meslektaşlarımız da bu yetkinin alınması ve kursun düzenlenmesi nedeniyle ODA‘mıza teşekkürlerini sundular.

Okunma Sayısı: 2718
Fotoğraf Galerisi