PANEL: "AB'YE ÜYELİK SÜRECİNDE TÜRKİYE TARIMI"

KAYSERİ ŞUBE
12.01.2005 (Son Güncelleme: 08.07.2008 11:44:18)

ODA Başkanımız Gökhan GÜNAYDIN 11 Ocak 2005 tarihinde tarımsal öğretimin 159. yıldönümü dolayısıyla ZMO Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen "AB'YE UYUM SÜRECİNDE TÜRKİYE TARIMI" KONULU PANEL'e katıldı. Grand Eras Hotel Toplantı Salonu'NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN PANEL'de Atatürk Üni.Zir.Fak. Tarım Eko. Böl. Öğr. Üyesi Prof.Dr. Fahri YAVUZ ve Tarım ve Köyişleri Bakanlığı APK Kurul Başkanı Dr. Kemal SANDIK'DA YER ALDILAR.

KAYSERİ VALİ YARDIMCISI MEHMET ALİ ÇEVİKER, DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ SEDAT ÖZPINAR, TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI RAMAZAN BİLGİNÇ, TARIM İL MÜDÜRÜ ADNAN AKAY VE TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI BEKİR ADIYAMAN'ın da katıldıkları Panel ilgi ile izlendi.

Aynı gün saat 17:00 de KAY TV'DE CANLI YAYINA ÇIKAN GÜNAYDIN, ÜLKEMİZ TARIM SEKTÖRÜ VE ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİNE İLİŞKİN GÖRÜŞLERİNİ KAYSERİ KAMUOYU İLE PAYLAŞMIŞTIR.

AYNI GECE ZMO KAYSERİ ŞUBESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN BAŞAK BALOSU'na ODA Başkanımızın yanısıra, ODA II. Başkanımız Dr. Turhan TUNCER ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih TAŞDÖĞEN katıldılar.

Okunma Sayısı: 2052