4. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI!

ESKİŞEHİR ŞUBE ( )
13.12.2009 (Son Güncelleme: 14.12.2009 11:31:46)

Eskişehir Şubemiz 4. Olağan Genel Kurulu, 12-13 Aralık 2009 tarihlerinde yapıldı.

Eskişehir Şubemiz 4. Olağan Genel Kurulu, 12-13 Aralık 2009 tarihlerinde yapıldı. Genel Kurul‘un Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı‘nın okunmasıyla açılmasının ardından, Divan Başkanlığına ESÖGÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Engin KINACI, Divan Başkan Yardımcılığına Çetin TORAMAN, Yazman üyeliklere Özer ÜLKER ve Gülçin ÇOLPAN seçildi.

Şube Çalışma Raporu, Başkan Yusuf KIZILDAĞ tarafından sunuldu ve Genel Kurulumuz tarafından oybirliği ile kabul edildi. Şube 2 Yıllık Gelir - Gider Bilançosu ve 2 Yıllık Tahmini Bilançosu Şube Saymanımız M. İzzet EROL tarafından sunuldu ve yapılan oylama sonucu oybirliği ile aklandı.

Yusuf KIZILDAĞ ve 18 arkadaşının seçimlerin Blok Liste usulü ile yapılmasını içeren önergeleri, Genel Kurul tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra, Yönetim Kurulu asil, yedek ve ODA Genel Merkezi delegelikleri için adaylık başvuruları yapıldı.

Dilek ve temenniler kısmında söz alan Tarım İl Müdürü Mevlüt GÜMÜŞ, geçmiş dönemlerde yapılan etkinlikler ve Oda ile tarım kuruluşları arasındaki samimi diyalog nedeniyle duyduğu memnuniyeti anlatarak, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaların başarılı olması dilediğinde bulundu.

Bazı üyelerimizin de yapılan çalışmalar ve önümüzdeki dönemde yapılmasını istedikleri etkinlikleri belirtmelerinin ardından Genel Kurulumuz sona erdi.

Şubemizde 13 Aralık 2009 tarihinde tek liste ile gidilen seçimde, Yusuf KIZILDAĞ, Aziz ALBAYRAK, M. Turgut ÇETİNEL, M. İzzet EROL ve A. Aydan BARUT Yönetim Kurulu asıl üyeleri olarak belirlendiler.

Yedek Yönetim Kurulu‘na; Özer ÜLKER, Şafak ATAY, Kenan SÖNMEZ, H. Onur ŞAHİN ve Esra ÖZMEN; ODA Genel Kurul delegeliklerine de Yusuf KIZILDAĞ, Aziz ALBAYRAK, M. İzzet EROL ve Çetin TORAMAN seçildiler.

Okunma Sayısı: 1636
Fotoğraf Galerisi