MESLEKTAŞLARIMIZA AÇIK TEŞEKKÜR

İZMİR ŞUBE ( )
21.12.2009 (Son Güncelleme: 22.12.2009 11:52:11)

24. Dönem Olağan Genel Kurul ve Seçimlerinin Demokrasi Şöleni İçinde Geçmesine Katkı Koyan Tüm Meslektaşlarımıza Sonsuz Teşekkürler...

Değerli meslektaşlarımız,

Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubemizin 24. Dönem Olağan Genel Kurul ve Seçimlerini 12-13 Aralık 2009 tarihlerinde Odamıza yaraşır demokratik olgunluk içerisinde gerçekleştirdik.

Mesleğimize ve Odamıza hizmet için  ‘‘Birlik ve Dayanışma Grubu‘‘, "Demokratik Katılım Grubu‘‘, ‘‘Çağdaş Değişim‘‘ ve ‘‘Yeniden Üretim Grubu‘‘ listelerinden yönetime aday olan arkadaşlarımızı öncelikle kutluyor, Genel Kurul ve Seçim Sürecinin demokratik olgunluk içerisinde geçmesine olan katkıları, Genel Kuruldaki eleştiri, öneri ve katkıları için kalpten teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Ayrıca genel kurulumuza katılıp, eleştiri görüş ve önerileriyle Genel Kurulumuzu zenginleştiren, seçimlerde oyunu kullanarak Odasına ve Mesleğine sahip çıkan, mazereti nedeniyle katılamayıp da yüreği mesleğimiz ve Oda örgütlülüğümüz için atan tüm meslektaşlarımıza da içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.


24. Dönem çalışmalarımızda da desteğinizi bekliyor, saygılar ve sevgiler sunuyoruz. 


Ferdan ÇİFTÇİ
Başkan
Yönetim Kurulu Adına

Okunma Sayısı: 1652