TRABZON'DA BAŞAK GECESİ

TRABZON ŞUBE ( )
24.03.2010 (Son Güncelleme: 24.03.2010 16:54:14)

20 Mart 2010 Cumartesi günü düzenlenen Başak Gecemiz coşkuyla geçti.

İlimizde uzun yıllardır yapılmayan "Başak Gecesi", üyelerimiz arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı perçinlemek amacıyla 20 Mart 2010 tarihinde Şubemiz tarafından gerçekleştirildi.

Başak Gecemize ODA Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN, KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğ DÜZGÜNEŞ, ilimizin önceki dönem Belediye Başkanı Volkan CANALİOĞLU, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis UZUN, Şinik Belediye Başkanı Cemil PEHLEVAN, Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Atilla ÖZDEMİR, TMMOB İKK Bileşenleri Şube Başkanları, ODA‘mızın Rize, Samsun, Giresun, Erzurum Şube Başkanları ve üyeleri, çeşitli Dernek üyeleri ve Şubemizin değerli üyeleri katıldılar.

Gecede, 30 yıl ve üzeri Ziraat Mühendisliği mesleğine emek vermiş üyelerimize teşekkür plaketleri verildi. Ayrıca Türk Tarımına ve Ziraat Mühendisliği Mesleğine katkılarından dolayı ODA Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN‘a ve Trabzon Kentine verdiği özverili hizmetler ve Şubemiz faaliyetlerine katılımlarından dolayı eski Belediye Başkanımız Volkan CANALİOĞLU‘na da teşekkür plaketi sunuldu.

Coşkulu bir beraberlik ve dayanışma ortamında süren gecenin ilerleyen saatlerinde Rize Şubemizin Halk Oyunları Ekibi ile Şubemizin Trabzon Halk Oyunları Ekibi güzel bir folklor gösterisi sunarak geceyi renklendirdiler.

Okunma Sayısı: 1131
Fotoğraf Galerisi