PANEL: BALIKÇILIĞIMIZIN DÜNÜ, BUGÜNÜ VE YARINI

TRABZON ŞUBE ( )
12.04.2010 (Son Güncelleme: 13.04.2010 12:09:00)

10 Nisan 2010 tarihinde Şubemiz tarafından düzenlenen "Balıkçılığımızın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu panel ilgiyle izlendi.

Şubemizce 10 Nisan 2010 tarihinde düzenlenen " Balıkçılığımızın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu panelimiz KTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğ DÜZGÜNEŞ, ZMO Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi ARPA, ZMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve MEDAK Başkanı Prof. Dr. Meriç ALBAY, KTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kadir SEYHAN ve Doğu Karadeniz Balıkçı Koopetarifleri Birlik Başkanı Ahmet MUTLU‘nun katılımları ile gerçekleşti.

Şube Başkanımız Mehmet TAÇOĞLU‘nun açılış konuşması ile başlayan panelde; panelistlerin, balıkçılığın her yönünü kapsayan ve balıkçılığın bugünkü durumu ile yarına gelinecek muhtemel durumunu gerçekçi şekilde ortaya koyan sunumları konuklar tarafından ilgiyle izlendi.

Panelde ayrıca Tarım İl Müdürü Bektaş ERDOĞAN, KTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muhammet BORAN, SÜMDER Başkan Yardımcısı Mehmet ÖZGEN, Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Atilla ÖZDEMİR, akademisyenler, balıkçılık örgütleri temsilcileri, sektör çalışanları, öğrenciler ve diğer davetlilerin balıkçılıkla ilgili bildirdikleri görüşlerle panelde geniş bir tartışma ortamı oluşmasına katkıda bulundular. 

Okunma Sayısı: 1088
Fotoğraf Galerisi