AS TV (BURSA) YAYINI

BURSA ŞUBE ( )
14.12.2011 (Son Güncelleme: 19.12.2011 10:32:58)

Şube Başkanımız Doç Dr. Ertuğrul AKSOY ve II. BaşkanımIz Orhan SARIBAL AS TV yayınına katıldılar.

 

Şube Başkanımız Doç. Dr. Ertuğrul AKSOY ve II. Başkanımız Orhan SARIBAL Şube Genel Kurulu ve seçimlerimiz nedeniyle, 9 Aralık 2011 günü As Tv‘de canlı yayınlanan ‘Ekonomik Gündem‘ programına katıldılar.

AKSOY ve SARIBAL programda, 10. Dönemde yapılanları ve 11. Dönemde yapmayı planladıklarını anlatarak, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarını da izleyicilerle paylaştılar.

Çağdaş Tarımcılar olarak 2 yılda Odamızı bulunduğu noktadan daha ileri yerlere taşıyacak çalışmalar yapıldığını ve bu gücü üyelerimizin desteğinden aldıklarını belirttiler. Yeni dönemde de bu çalışmaların devam edeceğini, Odamızı ve mesleğimizi daha iyi yerlere taşımak için, tekrar destek istediklerini kaydettiler.

Programda ayrıca, Bursa‘da zeytin yetiştiricilerinin bu yıl hava koşulları nedeniyle yaşadıkları sorunlar ele alındı. Bu konu ile ilgili Oda Başkanımız ve II. Başkanımız ile birlikte Gürsu Ziraat Odası Başkanı ve Bursa Ziraat Odaları Birliği Sekreteri Kamil DÖNMEZ de programa katıldı ve zeytin üreticilerinin sorunlarını dile getirdi.

Okunma Sayısı: 728
Fotoğraf Galerisi