MESLEKTAŞLARIMIZA AÇIK TEŞEKKÜR

İZMİR ŞUBE ( )
23.12.2011 (Son Güncelleme: 02.01.2012 16:47:57)

25. Dönem Olağan Genel Kurul ve Seçimlerinin Demokrasi Şöleni İçinde Geçmesine Katkı Koyan Tüm Meslektaşlarımıza Sonsuz Teşekkürler...

Sevgili meslektaşım,

Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubemizin 25. Dönem Olağan Genel Kurul ve seçimlerini 10-11 Aralık 2011 tarihlerinde Odamıza yaraşır bir demokrasi şöleni şeklinde geçirdik. Yeni oluşan yönetim kurulumuz 16 aralık 2011 günü görev dağılımını yapmıştır. Yeni yönetim kurulumuz ve üst kurul delegasyon listemiz ekte bilgilerinize sunulmuştur. Öncelikle bu sürece katkı koyan ve mesleğimize ve odamıza hizmet etmek adına elini taşın altına sokmak için, yola çıkan Tarımcılar Elele ve Birlik Dayanışma Grubu Üyesi Meslektaşlarımıza, Bağımsız aday olan meslektaşımız Şener ATAYİĞİT‘e ve gruplara destek vererek sürece katkı koyan meslektaşlarımıza 25. Dönem Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

Genel kurulumuza katılıp, eleştiri görüş ve önerileriyle Genel Kurulumuzu zenginleştiren, seçimlerde oyunu kullanarak Odasına ve Mesleğine sahip çıkan, mazereti nedeniyle katılamayıp da yüreği mesleğimiz ve Oda örgütlülüğümüz için atan tüm meslektaşlarımıza da içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kanun Hükmünde Kararnameler, yoğun mevzuat değişiklikleri örgütlenmeyi zayıflatıcı uygulamaların yoğunlaştığı, ülkemizin demokrasi eksikliği yaşadığı zorlu bir dönemde görev alan 25. Dönem Yönetim Kurulumuz görevinin zorluğunun bilinciyle, ancak yılmaz bir kararlılıkla çalışmalarını yürütecektir. Biliyoruz ki yol arkadaşlığınızla ve desteğinizle bu süreçte beraber başarılı olabiliriz.

Bu anlayışla iki yıllık çalışma dönemimiz içerisinde ilginizi, desteğinizi, eleştiri, görüş ve önerilerinizi ve yol arkadaşlığınızı yönetim kurulumuzdan eksik etmeyeceğinize ve beraber başarabileceğimize olan inancımızla saygı ve sevgiler sunuyoruz.

Hepimize kolay gelsin.

 

Ferdan ÇİFTÇİ

Başkan

25. Dönem Yönetim Kurulu Adına

 

 

25.Dönem Şube Yönetim Kurulu

Başkan : Ferdan ÇİFTÇİ

II.Başkan : Ahmet TOMAR

Yazman Üye : Kurtuluş BİNGÖL

Sayman Üye : Fatih ZOR

Üye : Prof. Dr. Harun Raşit UYSAL

Üye : Doç. Dr. Ayşe UZMAY

Üye :Mehmet ÇENGEL

Okunma Sayısı: 867