KAYSERİ ŞUBESİNİN 44. OLAĞAN GENEL KURULU

KAYSERİ ŞUBE
31.12.2013 (Son Güncelleme: 02.01.2014 17:05:09)

 

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanlığının 44. Olağan Genel Kurulu, 28 Aralık 2013 tarihinde Kayseri Ticaret Odası Konferans Salonu‘nda Şube Başkanı Selim KATIRCI‘nın açılış konuşması ile başladı.

Gündem gereği Genel Kurul Başkanlık Divanının seçimine geçildi. Divan Başkanlığına Yaşar ALEMDAR, Başkan Yardımcılığına Hulusi YÜKSEL, Yazman Üyeliklere Meltem ŞENOL ve Osman ERAKBIYIK oybirliği ile seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı‘nın okunmasının ardından Şube Yönetim Kurulu Çalışma Raporu Başkanımız Selim KATIRCI tarafından sunuldu. Konu ile ilgili görüş bildirmek üzere Aydın ÇALIŞKAN söz aldı. Şube bütçe tasarısı da Sinan KURNAZ tarafından okunarak Genel Kurulun bilgisine sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi. Konuyla ilgili söz alan olmadı.

44. Dönem Çalışma Programı Başkanımız Selim KATIRCI tarafından Genel Kurulun bilgisine sunuldu. Konuyla ilgili söz alan olmadı ve oybirliği ile yıllık çalışma programı kabul edildi.

Dilek ve temennilerde Mustafa KILIÇ, Kemal SANDIK, Zeki MUTLU, İmdat AKSOY, Selim KATIRCI ve Odamız Başkanlığından istifa eden Kazım DUYGULU söz alarak Odamıza veda konuşması yaptılar. Biz de 2 sene boyunca ODA‘mız için yapmış oldukları çalışmalar ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Divan Başkanı Yaşar ALEMDAR Genel Kurulda yapılan konuşmalar ve faaliyetler için teşekkür ederek yeni gelecek yönetime de hayırlı olması dileği ile oturumu bitirdi.

İkinci gün yapılan seçimler sonucunda Şube Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine;

İmdat AKSOY, Ali ÜNLÜKARA, Şükrü TAŞYÜREK, Serkan YILMAZ, M. Akif EMEKLİOĞLU, İbrahim ONURSOY ve Davut DEMİRKIRAN

Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine;

Ahmet DÖNER, Mehmet DEMİRBAŞ, İbrahim ACAR, Mahmut Serdar ERDEM, Hüseyin ALİN, Merve YILMAZER, İbrahim ERŞEKERCİ

Deleğe Adaylıklarına;

Zuhal GÖZÜKÜÇÜK, Zeki MUTLU, Sadık GENÇ, Mustafa KILIÇ, Aydın ÇALIŞKAN, Hulusi YÜKSEL, Memduh EKİCİ, M. Akif YAZAR ve Sinan KURNAZ getirildi.

Okunma Sayısı: 630
Fotoğraf Galerisi