ZMO ÇANAKKALE ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ÇANAKKALE ŞUBE ( )
13.01.2014 (Son Güncelleme: 11.02.2014 12:15:37)

Ziraat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi Olağan Genel Kurulu 28-29 Aralık 2013 tarihinde Çanakkale Belediyesi Nikâh Salonu`nda gerçekleştirildi.

 

Genel kurul, Başkanlık Divan Seçimi ile başladı. Başkanlık Divanı, Prof. Dr. Savaş Korkmaz, Serkan Yurdabak, Tuna Tuzlalı ve Gökhan Baştuğ‘dan oluştu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden Genel Kurulda açılış konuşmasını Nalbant‘ın istifasının ardından Ziraat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi‘ne başkanlık yapan Mehmet Açıkgöz gerçekleştirdi.

İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olduğu için Şube Başkanlığı görevinden istifa eden Hicri NALBANT; 10 yıllık başkanlık döneminde kendisine destek veren tüm ziraat mühendislerine, odalara, sendikalara ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardından verilen aradan sonra şube yönetim kurulu çalışmaları ve raporu okunarak oylandı. Şube bütçe tasarısının görüşülerek oylanmasının ardından, yıllık çalışma programı sunuldu. Şube yönetim kurulu ve delege adaylarına ilişkin listenin sunulması ile Genel Kurulun ilk gün çalışmaları sona erdi.

Genel Murul salonunda ayrıca Kazdağları‘nda yapılan altın madeni çalışmalarına karşı bazı fotoğraflar sergilendi.

29 Aralık günü yapılan seçimlere tek liste halinde giren ÇOMÜ Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Türker Savaş, üyelerimizden güvenoyu aldı.

Ziraat Mühendisleri Odası Çanakkale Şube Başkanı Prof. Dr. Türker Savaş önderliğindeki Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu; "II. Başkan İrfan Mutluay, Yazman Mehmet Diler, Sayman İ. Bingöl Ersin, üyeler İsmail Kasap, Mehmet Açıkgöz, Gülistan Arabacıoğlu."

Okunma Sayısı: 515
Fotoğraf Galerisi