ÇAY VE ÇAY TEKNOLOJİLERİ FUARI HAZIRLIK TOPLANTISI

RİZE ŞUBE ( )
28.02.2014 (Son Güncelleme: 04.03.2014 16:58:49)

Şube 2. Başkanımız Kubilay TÜRKYILMAZ ve Şube üyelerimiz 10-12 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak olan Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı İçin Rize Ticaret Borsası’nda düzenlenen hazırlık toplantısına katıldılar.

 

Şube 2. Başkanımız Kubilay TÜRKYILMAZ ile kamu ve özel sektörde çalışan üyelerimiz 10-12 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul`da yapılacak olan Çay ve Çay Teknolojileri Fuarı ve eş zamanlı olarak düzenlenecek olan "Küresel Trendler Yerel Tecrübeler Işığında Markalaşma: Bir Dünya Markası Olarak Türk Çayı" konulu forum için Rize Ticaret Borsası`nda düzenlenen hazırlık toplantısına katıldılar.

Toplantıya katılan HABERTÜRK Gazetesinden Abdurrahman YILDIRIM, HÜRRİYET Gazetesinden Vahap MUNYAR, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal TOPRAK, Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ERDOĞAN ve fuar yetkilileri  düzenlenecek olan fuar ve forum içeriği hakkında bilgi sundular. Kamu ve özel sektör temsilcileri ile sivil toplum örgütlerinin fuar ve forum hakkındaki görüş ve önerileri dinlendi.  Fuar ve forum hakkındaki şube görüşlerimiz II. Başkanımız Kubilay TÜRKYILMAZ tarafından katılımcılara sunuldu.

Okunma Sayısı: 212
Fotoğraf Galerisi