ŞUBEMİZDE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

KAHRAMANMARAŞ ŞUBE ( )
12.03.2014 (Son Güncelleme: 13.03.2014 17:16:44)

ŞUBEMİZDE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA YEMEKLİ TOPLANTI DÜZENLENDİ

Şube Başkanlığımız Kadın Komisyonu tarafından organize edilen yemekli toplantımız Kadın Komisyonu Başkanımız Betül YÜCEL, yönetim kurulu üyemiz Yasemin KEÇECİOĞLU ve Şube Başkanımız Mehmet GEYİK‘in açılış konuşmaları ile başladı. Kadın Komisyonu Başkanımız Betül YÜCEL, konuşmasında ZMO içerisinde kadın dayanışmasının önemine vurgu yaptı. Yasemin KEÇECİOĞLU ise köyde çalışan bir Ziraat Mühendisi olarak kadın meslektaşlarının karşılaştıkları zorlukları dile getirdi.

Şube Başkanımız Mehmet GEYİK de yaptığı konuşmada, ZMO olarak kadın meslektaşlarımızın çalışma şartlarının iyileştirilmesi için her türlü girişimde bulunduklarını ve bundan sonra da her fırsatta bunu dile getireceklerini söyledi. Bununla birlikte, özellikle şubemiz çalışmalarında kadın meslektaşlarımızın aktif olarak görev yaptıklarını dile getirerek, özverili çalışmalarından dolayı Kadın Komisyonu Başkanımız Betül YÜCEL‘e teşekkür etti.

8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle Ziraat Mühendisliği mesleğine yıllarını vermiş üyelerimiz sayın Hatice ORÇAN ve Nursel ÖZCAN‘a Şube Başkanımız tarafından günün anısına plaket takdim edildi. Kadınlar günü yemeğimiz meslektaşımız Ramazan Rişvanlı‘nın müziği eşliğinde devam etti.

Okunma Sayısı: 294
Fotoğraf Galerisi