ODAMIZIN KURULUŞUNUN 60. YILINI KUTLADIK

ESKİŞEHİR ŞUBE
29.09.2014 (Son Güncelleme: 30.09.2014 12:15:00)

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe, TMMOB İKK Sekreteri Neşet AYKANAT, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hasan ÖZTÜRK, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Bülent ERKUL, Kimya Mühendisleri Odası Başkanı Kenan ÇALIŞIR, Tema İl Temsilcisi Halil GÜNGÖR ve çok sayıda meslektaşımız katıldı.

Etkinlik Kırka Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu Efe Ekibinin gösterisi ile başladı. Meslektaşımız Sabiha  ÜSTÜN, Ud sanatçısı Cem AKSU eşliğinde sanat müziğinin sevilen eserlerinden bir demet sundu. Önceki dönem Şube Başkanımız Yusuf KIZILDAĞ`ın  yaptığı çekiliş ile belirlenen günün şanslısı oda üyemiz  Güven ÜRKER`e  tablet bilgisayar hediye edildi.

Meslektaşımız Çetin TORAMAN`ın okuduğu şiirlere Şube Başkanımız Mahmut İzzet EROL sazıyla eşlik etti ve şiir dinletisi sonrasında sevilen türküleri seslendirdi.

Meslekte 50 yılını dolduran meslektaşlarımız; Talip KARASOY, Tuncay ÇETİNEL, Turan TAŞKIN ve Mehmet KENİR`e Şükran Belgeleri verildi. Etkinliğimize katkı sunan Cem AKSU, Sabiha ÜSTÜN, ÇETİN TORAMAN ve Kırka Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu Müdürlüğü`ne birer Teşekkür belgesi sunuldu.

10. Yıl Marşı eşliğinde 60. Yıl pastası kesilerek, katılımcılara ikram edildi. Düzenlenen kokteyl ile etkinlik sona erdi.

Okunma Sayısı: 75
Fotoğraf Galerisi