44. DÖNEM I.DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA MANİSADAYDIK

KAYSERİ ŞUBE
31.10.2014 (Son Güncelleme: 01.11.2014 11:37:30)

Ziraat Mühendisleri Odası 44. Dönem I. Danışma Kurulu Toplantısı,Şube Başkanları ve Odamız II. Başkanı Serkan YILMAZ `ın katılımıyla Manisa`da yapıldı.

 

 

 TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 44. Dönem I. Danışma Kurulu, 24-26 Ekim 2014 tarihlerinde Manisa‘da gerçekleştirildi. Kurula odamız ıı. Başkanı Serkan YILMAZ katıldı.

           Danışma Kurulu toplantısının resmi açılışı, 25 Ekim 2014 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Açılışta Manisa Şube Başkanımız İbrahim DEMRAN, ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR ve önceki dönem başkanlarımızdan, CHP Ankara Milletvekili Gökhan GÜNAYDIN konuşma yaptılar. 

           Toplantının devamında, "Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri, Bitki Koruma Alanı, Meslek İçi Eğitim Merkezi Çalışmaları, Tarım Arazileri, Çevre ve Toprağın Korunması, Tarım Politikaları, Bilirkişilik, İstihdam ve Özlük Hakları" ile "ODA Faaliyetleri" ele alındı. Genel merkez tarafından organize edilecek olan ve Ankara da yapılması planlanan Bilirkişi Araştırma Komisyonuna Kayseri Şubesini temsilen katkı sağlamak  üzere seçildik.

Okunma Sayısı: 24
Fotoğraf Galerisi