ESKİŞEHİR ŞUBESİ 1. FUTBOL TURNUVASI

ESKİŞEHİR ŞUBE
20.01.2015 (Son Güncelleme: 20.01.2015 14:15:32)

 

Tarımsal Öğretimin Başlangıcının 169. yılı kutlamaları kapsamında Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi olarak 1.sini düzenlediğimiz futbol turnuvası ödül töreni ile sona erdi.

Her yıl Tarım Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapmış olduğumuz Tavla Turnuvası ve Aşure Günü etkinliklerimize ek olarak tarım kuruluşları arasında bu yıl birinci geleneksel futbol turnuvasını düzenledik. Kapalı hala sahayı turnuva süresince tahsis eden Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü‘ne teşekkür ederiz. Düzenlemiş olduğumuz bu turnuvaya Ziraat Mühendisleri Odası, DSİ, Ziraat Fakültesi, Çifteler Sulama Birliği, Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü, Tepebaşı Tarım İlçe Müdürlüğü, Tarım İl Laboratuvar Müdürlüğü, İlaç Bayileri ve Ziraat Odasının oluşturdukları takımlar katıldılar. Yapılan maçlar sonucunda Eskişehir Sulama Birliği birinci, Çifteler Sulama Birliği ikinci, Zirai İlaç Bayileri üçüncü oldu.

Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi‘nde 17 Ocak 2015 cumartesi günü yapılan ödül töreninde kupalar sahiplerine verildi.

Okunma Sayısı: 9
Fotoğraf Galerisi