TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ 7. OLAĞAN GENEL KURULU

ESKİŞEHİR ŞUBE
27.12.2015 (Son Güncelleme: 28.12.2015 10:12:42)

Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyelerimizi belirledik.

 

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu Yunus Emre Kültür Merkezi`nde 26.12.2015 tarihinde gerçekleştirildi. Genel Kurulda Divan Başkanlığına Çetin TORAMAN, Başkan Yardımcılığına Özlem ÖZKAN seçilirken, Arslan ÇİLCE ve Begüm HALAZA da yazman üyeler olarak divanda yer aldılar. 

Genel Kurulda 6. Dönem Yönetim Kurulu adına Şube Başkanı Mahmut İzzet EROL`un konuşması sonrasında konuklarımız söz aldı. Bu kapsamda Şubemizde 5 dönem başkanlık yapan Yusuf KIZILDAĞ, TMMOB İKK Sekreteri Neşet AYKANAT ve TEMA İl Temsilcisi Halil GÜNGÖR birer konuşma yaptılar. 6.Dönem raporlarının okunup oylanmasından sonra 7. dönem aday listeleri sunuldu. Genel Kurul kararıyla Seçime tek ve blok liste girilmesi kararlaştırıldı.

Şubemizde 27 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen seçim sonucu "Özer ÜLKER, Levent ÖZBUNAR, Eren ÇAĞDAŞ, Ertuğrul ÇAKICIER" ve "Zeki SERT" Yönetim Kurulu asıl üyesi, "Oğuzhan ULUCAN, Gül KILIÇ, İlknur GÜL, Selma GÜDER" ve "Akın ESEN" de Yedek Üye olarak belirlendiler. 

Seçimde Üst Kurul Üyeliğine; Mahmut İzzet EROL, Özer ÜLKER, Eren ÇAĞDAŞ ve Levent ÖZBUNAR getirildi. 

Okunma Sayısı: 221
Fotoğraf Galerisi