YENİ YÖNETİM KURULUMUZDAN ZİYARETLER

KAYSERİ ŞUBE
13.01.2016 (Son Güncelleme: 13.01.2016 12:09:38)

Şube Başkanımız Ali KOÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri, çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ettiler.

 

Yeni Yönetim Kurulumuz tanışma amacıyla çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulundu. 

Şube Başkanımız Ali KOÇ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Salih YOKA, Yusuf KONCA,  M. Akif YAZAR, Memduh EKİCİ ve Tuncer SARAY, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan KAYACAN`ı ziyaret ettiler. İl Müdürü KAYACAN meslek odalarının önemine vurgu yaparak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyarette Kayseri tarımı, yaşanan sorunlar ve çözüm için yapılması gerekenlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Şube Başkanımız Ali KOÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri Salih Yoka, M. Akif Yazar, Tuncer Saray, Memduh Ekici, Mesut Karabulut, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay`ı ziyaret ettiler. Akay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yönetim Kurulumuza başarı dileklerini iletti.

Ziraat Mühendisleri Odası Kayseri İl Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri Salih Yoka, Tuncer Saray ve Memduh Ekici, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir NURSAÇAN`ı ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Şube Yönetim Kurulumuz, 6 Ocak 2016 günü Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit ÖZDEN‘i ziyaret etti. 

Şube Başkanımız Ali KOÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri M. Akif Yazar, Tuncer Saray ve Memduh Ekici, 9 Ocak 2016 günü de Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah KESKİN ‘i ziyaret etti.

Ziyaretlerde, Kayseri tarımı, ziraat mühendislerinin sorunları ve istihdamı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZE ZİYARETLER 

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR-SEN) Kayseri Şube Başkanı Murat KUZKALE ve Yönetim Kurulu Üyeleri Odamızı ziyaret ettiler. Şube Başkanımız Ali KOÇ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yönetim Kurulu ve üyelerimiz adına teşekkürlerini iletti.

Şube Yönetim Kurulumuz önümüzdeki günlerde de ilgili kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye devam edecektir.

Okunma Sayısı: 46
Fotoğraf Galerisi