KARADENİZ BÖLGESEL BAKANLIK KOORDİNASYON VE SEKTÖREL ORTAK AKIL TOPLANTISI

TRABZON ŞUBE
07.03.2016 (Son Güncelleme: 07.03.2016 14:20:53)

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK‘in başkanlığında 27 Şubat 2016 tarihinde ilimizde Karadeniz Bölgesel Bakanlık Koordinasyon ve Sektörel Ortak Akıl Toplantısı düzenlendi.

Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı İstanbul Milletvekili Hayati YAZICI, Trabzon Valisi Abdil Celil ÖZ, milletvekilleri, Bakanlığa bağlı 16 ilde bulunan tüm kuruluşların yanı sıra üniversite temsilcileri, Fiskobirlik, TMO, Ziraat Odaları, VHO, Karadeniz İhraçatçılar Birliği, Trabzon Ticaret Borsası, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri ve Birlik Temsilcilerinin katıldığı toplantıya ODA‘mız adına Şube II. Başkanımız Avni AYDIN, Şube Saymanımız Coşkun KUTUROĞLU, Yönetim Kurulu Üyemiz Sedat SARAL,Yönetim Kurulu Yedek Üyelerimizden Ferdi KARA ve Şubemiz Basın Danışmanı Arife AVCIOĞLU katıldı.

Şubemizce su ürünleri sektörü ve fındık ile ilgili ayrı ayrı hazırlanan, sorunlar ve çözüm önerileri raporlarındaki maddeler toplantı esnasında tek tek okunarak görüşlerimiz Bakanımıza iletildi. Şubemizce oluşturulan rapordaki bir çok madde toplantıda diğer temsilciler tarafından da kabul görerek gerekli çalışmaların yapılacağı belirtildi.

Okunma Sayısı: 17
Fotoğraf Galerisi