ZMO ÇANAKKALE ŞUBESİ YENİ BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI

ÇANAKKALE ŞUBE ( )
15.11.2016 (Son Güncelleme: 15.11.2016 13:42:55)

 

Açılış öncesinde saat 14.00`da Belediye Çalışanları Sosyal Tesisinde ZMO Genel başkan Özden Güngör`ün söyleşi programı gerçekleştirildi. Genel başkanımızın mesleki sorunlar ve Türkiye tarımının içinde bulunduğu konular hakkında bilgi verdiği söyleşi programına, öğrenci, akademisyen, çalışan ve emekli meslektaşlarımızın yanında davet edilen sivil toplum örgütlerinin yönetici ve üyelerinin karıldığı görüldü. Söyleşi karşılıklı soru-cevap ve katılımcıların dilek-temenni dileklerinin yanında akademisyen meslektaşlarımızın katkılarıyla oldukça verimli geçmiştir.

Daha sonra Genel başkanımız Özden Güngör`ün, meslektaşlarımız ve davetlilerin yoğun katılımıyla yeni hizmet binasının açılışı yapıldı. Kokteyl şeklindeki açılış törenine başta Belediye Başkan vekili, Ziraat Fakültesi dekanı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yöneticileri, TKDK İl Koordinatörü ve bazı İlçe Müdürlerinin yanında emekli ve çalışan meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

Açılışta ZMO şube başkanı Prof. Dr. Türker SAVAŞ ve ZMO Genel başkanı Özden GÜNGÖR birer konuşma yaparak yeni hizmet binasının meslek camiasına hayırlı olmasını dilediler.

Açılışı yapılan ZMO Çanakkale Şubesi, Fevzipaşa Mahallesi, Gümrük Sokak, 2/3 numarada meslektaşlarına hizmet vermeye devam edecektir.

 

Okunma Sayısı: 489
Fotoğraf Galerisi