3. SAMSUN TARIM FUARI - 24 EYLÜL 2017

SAMSUN ŞUBE ( )
26.09.2017 (Son Güncelleme: 26.09.2017 14:54:42)

27 Eylül - 01 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek 3. Samsun Tarım Fuarı; özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları ile üreticileri bir kez daha bir araya getirecek. 

Biz Ziraat Mühendisleri Odası olarak, ülkemiz ve bölgemizin tarım sektörüne ve ekonomisine önemli katkılar sağlayan ve sağlayacağına inandığımız Samsun Tarım Fuarının, büyüyerek devamını istiyoruz.

Geçtiğimiz yıl, yurtdışından 5 ülke ve18 farklı şehirden, 42.000`i aşkın ziyaretçiyi yeni ürün ve teknolojilerle buluşturan Samsun Tarım Fuarı,  bu yıl da tarım ve hayvancılık sektöründeki yenilikleri bir araya getirecek.

Geçen sene bir önceki yıla göre ziyaretçi sayısının %30 oranında artmasıönemli bir gelişme. Bölgenin ve sektörün pazarına önemli ivme kazandıracak bu organizasyona hepimizin sahip çıkması gerekmektedir.

Bu yıl fuara, daha fazla sayıda ulusal ve uluslararası firma stant açarak çiftçilere ve ziyaretçilere yeni ürün ve teknolojilerini sergileyecekler.

Ayrıca bu sene Samsun TÜYAP, farklı il, ilçe ve köylerden gelecek çiftçiler ve ziyaretçileretoplu ulaşımlarda yakıt desteği de sağlayacaktır.

Çiftçilere ve sektör profesyonellerine yönelik farklı konularda, pek çok etkinlik ve toplantılar da gerçekleştirilecektir.

Ziraat Mühendisleri Odası olarak, Karadeniz Tarımının Başkenti Samsun‘daki 3. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarına, tarımla uğraşan herkesi, tüm üyelerimiz ve tarım paydaşlarımızı davet ediyoruz.

 

Ziraat Mühendisleri Odası

Samsun Şube Başkanı

Hayati TOSUN

 

Okunma Sayısı: 64