KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

GENEL MERKEZ ( Kastamonu il temsilciliği )
23.01.2018 (Son Güncelleme: 23.01.2018 13:47:00)

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Kastamonu İl Temsilciliğimizin Olağan Genel Kurulu 21 Ocak 2018 tarihinde Kastamonu Ticaret ve Odası Konferans Salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Açılışın ardından gündem gereği Genel Kurul Başkanlık Divanı seçimine geçildi. Divan Başkanlığına Adem Yavuz SÖNMEZ, Başkan Yardımcılığına Emrah MORALAR, Yazman üyeliklere Neriman DELGE ve Halit KAPUCU oybirliği ile getirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından açılış konuşması İl Temsilcimiz Cihat SİPAHİ tarafından yapıldı. SİPAHİ yaptığı konuşmada ODA`mız ve İl Temsilciliğimiz çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Ülkemiz ve Kastamonu tarımı ile destekleme politikaları ve meslektaşlarımızın beklentilerine yönelik görüş ve önerilerimizi dile getirdi. Daha sonra üyelerimizden Kastamonu Pancar Kooperatifi Müdürü Ufuk CAR, mülga Köy Hizmetleri eski Bölge Müdürü Mete TUFAN, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ ve Kastamonu Milletvekili Metin ÇELİK söz alarak ilimiz ve ülkemiz tarımına ilişkin görüşlerini aktardılar.

Daha sonra İl Temsilciliği Faaliyet raporunun okunarak oy birliği ile kabul edildi. Yeni dönem çalışmaları üzerine görüşlerin ardından İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Asil ve yedek üyelikleri ile delege adaylarının belirlenmesine geçildi.

Tek liste ile gidilen seçimler sonucunda;

İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Asıl Üyeliğine; Zeynep ŞENSOY, Nejdet GÜLTEPE, Feridun OĞUZ, Serhat BAŞ ve Dilek ÖZDEMİR

İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine; Gülnur TÜRKEL, Tahir AYDIN, Murat KORKMAZ, Mehmet DOĞRUL ve Harun DEMİRCİ

Oda Genel Kurulu Delegeliğine; Cihat SİPAHİ ve Abdurrahman KARAKAYA seçildiler.

 

Okunma Sayısı: 428
Fotoğraf Galerisi