ÜYELERİMİZE AÇIK TEŞEKKÜR VE BİLGİLENDİRME

İZMİR ŞUBE ( )
06.02.2018 (Son Güncelleme: 06.02.2018 15:22:14)

TMMOB ZMO İZMR ŞUBESİ 28. Olağan Genel Kurul ve Seçimlerimizi Demokratik Olgunluk İçerisinde Geçekleştirdik. Teşekkürlerimizle...

 

Sevgili meslektaşım,

Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubemizin 28. Dönem Olağan Genel Kurul ve seçimlerini 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde Odamıza yaraşır bir demokrasi şöleni şeklinde geçirdik. Yeni oluşan yönetim kurulumuz Oda Ana Yönetmeliğimizin 51. maddesi b fıkrasınca 31 Ocak Çarşamba günü 28. Olağan Genel Kurul Divan başkanımız Akın BİRDAL başkanlığında yaptığı ilk toplantıda görev dağılımını yapmıştır. Yeni yönetim kurulumuz ve üst kurul delegasyon listemiz aşağıda ve ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Öncelikle bu sürece katkı koyan, mesleğimize, meslektaşlarımıza ve odamıza hizmet etmek, emek ve demokrasi mücadelemizi yükseltmek için, yola çıkarak aday olan  meslektaşlarımıza,  gruplara destek vererek sürece katkı koyan meslektaşlarımıza 28. Dönem Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

Genel kurulumuza katılıp, eleştiri görüş ve önerileriyle Genel Kurulumuzu zenginleştiren, seçimlerde oyunu kullanarak Odasına ve mesleğine sahip çıkan, mazereti nedeniyle katılamayıp da yüreği mesleğimiz ve Oda örgütlülüğümüz için atan tüm meslektaşlarımıza da içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Ülkemizin sosyal siyasal kültürel ve ekonomik açıdan zor günler geçirdiği, ülkemizde demokrasi ve barış ikliminin yok edildiği, OHAL uygulamalarının geçici değil sürekli bir yönetim biçimini aldığı bir süreci yaşıyoruz.  15 Yıllık AKP iktidarı tarafından uygulanan kesintisiz neoliberal tarım politikalarının sonucu çiftçilerimizin yüksek girdi maliyetleri düşük ürün fiyatları kıskacında zor günler geçirdiği, meslektaşlarımızın istihdam ve özlük hakları sorunlarında istediğimiz çabaladığımızın karşılığı bir gelişme yaşanmadığı, basın özgürlüğünün olmadığı, adalet ve özgürlüğün hava ve su kadar ihtiyaç haline geldiği dönemlerdeyiz. TMMOB ve bağlı odaları üzerindeki baskıların yoğunlaştığı yukarıda saydığımız zorlu koşullarda görev alan 28. Dönem Yönetim Kurulumuz, görevinin zorluğunun bilincindedir. Odamızın 64 yıllık onurlu geçmişinden ve üyelerinden aldığı güç ve yılmaz bir kararlılıkla, çalışmalarını yürütecektir. Biliyoruz ki yol arkadaşlığınızla ve desteğinizle bu süreçte bir arada, ele ele omuz omuza birlik ve dayanışma içerisinde başarılı olabiliriz.

Bu anlayışla iki yıllık çalışma dönemimiz içerisinde ilginizi, desteğinizi, eleştiri, görüş, önerilerinizi ve yol arkadaşlığınızı yönetim kurulumuzdan eksik etmeyeceğinize ve beraber başarabileceğimize olan inancımızla saygı ve sevgiler sunuyoruz.

Hepimize kolay gelsin.

 

Ferdan ÇİFTÇİ

Başkan

28. Dönem Yönetim Kurulu Adına

 

ASIL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

Başkan: Ferdan ÇİFTÇİ

Ufuk BİRTÜRK

II. Başkan: Kurtuluş BİNGÖL

Bilge MISIRLIOĞLU

Yazman Üye: Ela DALÇAM

Ekim ÖZAL

Sayman Üye: Mine PAKKANER

Yıldız DEMİREL

Üye: Tevfik TÜRK

Fatih ÖZDEN

Üye: Hakan ÇAKICI

Anıl AYVAZ

Üye: Harun Raşit UYSAL

Umut SUZAN

 

 

 

 

 

TMMOB ZMO 46. OLAĞAN GENEL KURULU                                                                                                                     İZMİR ŞUBESİ ÜST KURUL DELEGELERİ

Ferdan ÇİFTÇİ

Kamil Okyay SINDIR

Kurtuluş BİNGÖL

Nejat ÖZİLBEY

Ela DALÇAM

Fatih KORUKLUOĞLU

Hakan ÇAKICI

Nuri Levent ÜNVER

Mine PAKKANER

Hüseyin Cahit EKER

İlker AĞIN

Ufuk CÜCÜ

Bağdat Bahar KELEŞ

Erman TUTUMLU

Ekim ÖZAL

Mehmet TÜRKMENOĞLU

Ufuk BİRTÜRK

Günay ÜNSAL

Bilge MISIRLIOĞLU

Evrim GÜLOVA

Yıldız DEMİREL

Handan GÜVEN

Furize TOPAKLI

Okay SERÇİNOĞLU

Uğur YILMAZ

Mustafa KARAY

Umut SUZAN

Şeyda DURAN

Tuncer TANELİ

Amaç KESKİN

Fatih ZOR

İbrahim DEMİR

Abdulbaki OKUTAN

Nezih Mustafa YUTMAZ

Serpil TOPÇU

Deniz İLHAN

Mustafa GÜLEN

Yasemin ÖZHAN

Safiye Çiğil PAKKANER

Muharrem ATALAY

Fatma BİRCAN ESLİK

Yaşar ERSAN

Mustafa AYHAN

Yücel Onur ÖZGÜR

       

 

Okunma Sayısı: 231