İSTANBUL ŞUBE HABERLERİ

İSTANBUL ŞUBE ( )
19.03.2018 (Son Güncelleme: 19.03.2018 10:18:34)

KONFERANS: İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ, RİSKLER VE TARIM

Şubemiz tarafından 13 Mart 2018 günü Barış Manço Kültür Merkezinde düzenlenen konferansta, İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Meteoroloji Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Levent ŞAYLAN "İklim Değişikliği ve Riskler" konusunda önemli bilgiler verdi.

SÖYLEŞİ: NBŞ`LER VE TÜKETİCİ SAĞLIĞI

Tükoder Ataşehir Şubesi tarafından 16 Mart 2018 günü düzenlenen NBŞ`ler ve Tüketici Sağlığı konulu söyleşide Şube Başkanımız Ahmet ATALIK Sağlık Bakanlığı`nın NBŞ raporu, ülkemizde şeker hammaddelerinde yeterlilik durumumuz, AB şeker mevzuatı ve şeker fabrikalarımızın özelleştirilmesi konularında bilgiler verdi.

PANEL / FORUM: ŞEKER FABRİKALARI/NBŞ GERÇEĞİ VE TÜKETİCİYE YANSIMALARI

ZMO-Tükoder ortak etkinliği "Şeker Fabrikaları / NBŞ Gerçeği ve Tüketiciye Yansımaları" konulu panel/forum 17 Mart 2018 günü yapıldı. Tükoder Genel Sekreteri Onur CİNGİL`in açılış konuşmasını yaptığı, ZMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Fatma Koçak COŞKUNER`in moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte ZMO İst. Şube Başkanımız Ahmet ATALIK ve Tükoder Genel Başkanı Aziz KOÇAL konuyu tüm detayları ile işlediler. Dinleyenlerin de çok değerli katkı koydukları etkinliğin sonucunda tüm demokratik kitle örgütleri ile birlikte NBŞ`ye karşı ve şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı mücadele örülmesi kararlaştırıldı.

 

Okunma Sayısı: 434
Fotoğraf Galerisi