ESKİŞEHİR’DE YAPILACAK TARIMSAL YAYIM ÇALIŞTAYI ÖNCESİ BAKANLIĞIMIZ VE FAO UZMANLARINCA İLİMİZE ÇALIŞMA GEZİSİ DÜZENLENDİ

ESKİŞEHİR ŞUBE
10.09.2018 (Son Güncelleme: 10.09.2018 16:01:35)

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) işbirliğinde " Türkiye` de Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Güçlendirilmesi Teknik İşbirliği Projesi" kapsamında pilot İl seçilmemiz sebebiyle, Ekim Ayı içerisinde Eskişehir`de yapılacak olan Tarımsal Yayım Çalıştayı öncesi Bakanlık ve FAO Uzmanlarınca TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubemize  ve tarım paydaşlarımıza ziyarette bulundular.

06 Eylül 2018 tarinde gerçekleşen ziyarette, Şube Başkanımız Levent ÖZBUNAR ,Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Sultan ANAR ve Oda Üyemiz H. Onur ŞAHİN`in hazır bulundu.

Bakanlık Eğitim ve Yayın Dairesi Proje Yönlendirme Kurulu Üyesi Dr. Murat TOY ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütünden (FAO), Tarımsal Yayım ve Politika Uzmanı Prof. Dr. Cemal TALUĞ, Eğitim Uzmanı Prof. Dr. Dilek Bostan BUDAK, Toplumsal Cinsiyet Uzmanı Nevin ŞENOL ve Bilgi ve İletişim Teknolojisi Uzmanı Muhammed NASSER katıldı.

Bakanlık ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) işbirliğinde " Türkiye` de Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Güçlendirilmesi Teknik İşbirliği Projesi" kapsamında yapılan çalışma gezisinin ve yapılacak çalıştayın İlimiz ve ülkemiz tarımına hayırlı olması temennilerinde bulunuldu.

 

Okunma Sayısı: 65
Fotoğraf Galerisi