ZİRAAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE "MESLEĞİ TANIMAK VE MEZUN OLDUKTAN SONRA KAMU VE ÖZEL SEKTÖRDE KARŞILAŞACAKLARI FIRSATLAR" KONULU TOPLANTI

KONYA ŞUBE ( )
08.11.2018 (Son Güncelleme: 08.11.2018 14:53:04)

Konya Şubemiz 6 Kasım 2018 Salı günü Ziraat Fakültesi öğrencilerine yönelik "Mesleği tanımak ve mezun olduktan sonra kamu ve özel sektörde karşılaşacak fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak" konulu bir toplantı düzenledi.

Bilgilendirme toplantısına konuşmacı olarak Başkanımız Süleyman SOYLU, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin ÇEVİK, Önceki Dönem Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ, NETAFIM Bölge Müdürü Okan BAŞARAN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ziraat Fakültesi Öğretim Üyeleri katıldılar.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği bilgilendirme toplantısı, ZMO Konya Şube Başkanımız Süleyman SOYLU‘ nun Ziraat Mühendisleri Odası ve  Ziraat Mühendislerinin Görev ve Yetkilerine İlişkin Tüzük hakkında bilgiler vermesi ile başladı. Konya Şube Başkanımız,  Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri ve konusunda uzman başarılı Ziraat Mühendisi konuşmacılar mesleki deneyimlerini ve meslekte iyi bir kariyer için önerilerini paylaşarak öğrencileri bilgilendirdiler.

 

Okunma Sayısı: 214
Fotoğraf Galerisi