ÖZEL MEDİCABİL HASTANESİ İLE İNDİRİM SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR

BURSA ŞUBE ( )
05.08.2019 (Son Güncelleme: 05.08.2019 14:07:21)

 

Şubemiz ile Bursa Medicabil Hastanesi arasında özel koşullarda tedavi hizmeti alınması ve tedavi giderlerinin standardize edilmesi amacıyla protokol imzalanmıştır.

Bu protokol kapsamında tüm üyelerimiz ve üyelerimizin 1. Derece yakın akrabalarını kapsayacak şekilde teşhis ve tedavilerde indirimler uygulanacaktır. Medicabil Hastanesi tarafından sistemlerine tanımlanmış olan protokol gereğince, üyelerimiz ZMO kimlik kartlarını başvuru sırasında ibraz etmeleri halinde aşağıda belirtilen uygulamalardan faydalanabileceklerdir.

1) Özel Medicabil Hastanesi, tedavi hizmeti almak amacıyla başvuruda bulunan Genel Sağlık Sigortalısı sayılan Ziraat Mühendisleri Odası üye ve üyelerinin 1. Derece yakınlarının, Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatlarının dışında kalmamak şartıyla kabul ve tedavi etmek ile yükümlüdür.

2) Özel Medicabil Hastanesine yapılan başvurularda Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatlarınca alınması zorunlu kılınan katılım payı tahsil edilmek zorunda olup protokol hükümleri dışında tutulmaktadır.

3) Özel Medicabil Hastanesi başvuruda bulunan genel sağlık sigortalılarına uygulanan fiyat politikalarına ek olarak;

Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamındaki hastaların ayakta teşhis ve tedavilerinde alınan fark ücretinden %15 (Sosyal Güvence kapsamında muayene yapan Profesörler dahildir.)

Yatarak yapılan teşhis ve tedavi işlemlerinde alınan fark ücretlerinden %10 oranında indirim yapılmasını kapsar.

1.ve 2. Madde kapsamında yer almayan mensupların yapılan tetkik ve tedavilerinde hastane cari fiyatlarından %25 indirim uygulanır.

2-3 maddedeki indirim oranları kurumumuz SGK kapsamındaki bölümler için geçerlidir.

Profesör muayene ve işlemlerinde bu indirimler geçerli değildir.

İş kazası işlemlerinde, iş kazası vizite kağıdı (vizite kağıdında kazanın oluş biçimi) ile kuruma başvurulması halinde yukarıdaki indirim miktarları geçerli olacaktır.)

 

Adres: Mudanya Yolu Fethiye Mh. Küre Sk.No: 1 Nilüfer / Bursa  

Telefon: 444 8 112

Okunma Sayısı: 168