SAMSUN 5. TARIM FUARI- ZMO-GENÇ ZİRAAT FAKÜLTESİ MASA ÇALIŞMASI- ZMO-GENÇ BULUŞMASI

SAMSUN ŞUBE ( )
15.10.2019 (Son Güncelleme: 15.10.2019 10:39:47)

SAMSUN 5. TARIM FUARI

TÜYAP tarafından organize edilen 25-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Samsun 5. Tarım Fuarına Ziraat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi olarak stant açtık.

Standımıza fuar ziyaretçileri yoğun ilgi göstermişlerdir.Ziyaretçilerin çalışmalarımız hakkında bilmek istedikleri mesleki her türlü konu katılımcılara aktarılmıştır.

ZMO-GENÇ, ZİRAAT FAKÜLTESİ MASA ÇALIŞMASI

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi bünyesinde oluşan Samsun ZMO-GENÇ yönetimi ilk çalışmasını 7-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Ziraat Fakültesi`nde masa(stant) kurarak gerçekleştirmiştir.Fakültedeki öğrencilere ZMO ve ZMO-GENÇ hakkında bilgilendirme yaparak yeni üye kayıtları gerçekleştirmiştirler.

Ziraat Fakültesi öğrencilerinin masaya yoğun ilgisi gözlenmiştir.Öğretim üyeleri ve Ziraat Fakültesi personelininde yakın ilgisi belirlenmiştir.

Çalışmalarda her türlü katkıyı veren Ziraat Fakültesi yönetimine ve özellikle fakülte sekreteri Murat TOK`a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

ZMO-GENÇ  BULUŞMASI

ZMO-GENÇ ve yeni kayıt yaptıran Ziraat Fakültesi öğrencileri 12 Ekim 2019 tarihinde Şube binamızda tanışma ve tanıtım çalışması yapmışlardır. ZMO Samsun Şube yönetimi ile tanışan öğrencilerimiz,kendi oluşturdukları programla,tanıtım ve tanışma çalışması yapmış;ardından küçük çaplı kokteyl ile buluşma sonlandırılmıştır.

ZMO-GENÇ`e katılan arkadaşlarımız ZMO ailesine hoş geldiniz.

 

Okunma Sayısı: 154
Fotoğraf Galerisi