ÖĞRENCİ STANDI- TANIŞMA TOPLANTISI- ZİYARET -ÇALIŞTAY

AYDIN ŞUBE ( )
15.10.2019 (Son Güncelleme: 15.10.2019 14:33:13)

 

ÖĞRENCİ STANDI AÇTIK

23 Eylül 2019 Pazartesi günü, eğitime başlayan ADÜ Ziraat Fakültesi`nde ZMO-GENÇ üyelerimiz stand açarak ODA`mızın tanıtımını yaptılar.

ZMO-GENÇ, ADÜ Ziraat Fakültesi Yönetim Kurulu Başkanımız İpek SIVACI önderliğinde açılan stant da ODA`mıza ait bilgiler verildi ve yayınlarımız dağıtıldı.

TANIŞMA TOPLANTISI

28 Eylül 2019 Cumartesi günü,  ZMO-GENÇ Aydın topluluğunun tanışma toplantısı düzenlendi.

Tanışma toplantısında  ZMO-GENÇ Aydın Başkanı ipek SIVACI açılış konuşması yaparak, etkinliklerin daha sık yapılması önerisinde bulundu.

ZİYARET 

11 Ekim 2019 Cuma günü, Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR Şubemizi ziyaret etti.

Aydın ilimizde yapılan jeotermalden elektrik enerjisi üretimiyle ilgili olarak yapılacak olan panele katılmak amacıyla ilimize gelen Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR ziyaret sırasında ayrıca, ZMO-GENÇ  öğrencilerimiz ile sohbet ederek, öğrencilerimizin ve şubelerimizin sorunlarını değerlendirerek önerilerde bulundu.

ÇALIŞTAY

12 Ekim 2019 Cumartesi günü,  Şubemizin de katkılarıyla jeotermal enerjiden elektrik elde edilirken ortaya çıkan zararları tartışmak üzere çalıştay düzenlendi.

Aydın Başak Koleji`nde yapılan çalıştaya; TMMOB Genel Başkanı Emin KORAMAZ, Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR ve TMMOB ye bağlı yöneticiler, Efeler Belediye Başkanı M.Fatih ATAY, Germencik Belediye Başkanı Fuat ÖNDEŞ, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran ERDEN ve yereldeki TMMOB ye bağlı Odalarımız temsilcileri katıldı.

TMMOB Genel Başkanımız Emin KORAMAZ Belediye başkanlarının açılış konuşmalarından sonra yapılan çalıştayda, ilk oturum başkanlığını Şube başkanımız Mahmut Nedim BARIŞ yaparken geçmişte Bursa ZMO Şube Başkanımız Doç. Dr. Ertuğrul AKSOY tarımda oluşan zararlarını anlattı.

Çevre, Enerji ve Jeolojik etkilerini katılımcılar anlatırken Hukuk ve Sağlık yönüyle konu tartışılmış ve Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR ün konuşmaları ile devam etmiştir. Büyük bir ilgi ile izlenen Çalıştay Kızılcaköy ziyareti ile sona erdi.

 

Okunma Sayısı: 200
Fotoğraf Galerisi