TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCISI FATİH METİN VE BAKANLIK YETKİLİLERİ İLE GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BURSA ŞUBE ( )
11.11.2019 (Son Güncelleme: 11.11.2019 16:33:14)

7 Kasım 2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Fatih METİN, Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür V.  Harun SEÇKİN ve Tarım ve Orman Bakanlığı Bitki Koruma Ürünleri Daire Başkanı V. Ümit Uğur BAHÇE ile “Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması Hakkında Yönetmelik” ve zirai ilaç bayilerinin sorunlarına ilişkin toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya Şubemiz adına Başkanımız Doç. Dr. Erkan YASLIOĞLU katılırken; Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR, Genel Sekreter Yardımcımız Bülent TORUNBALCI ile Adana Şube Başkanımız Abdullah DOĞAN ve önceki dönem Adana Şube Başkanımız Semih KARADEMİR, Antalya Şube Başkanımız Vural ŞAHİN, İzmir Şube Başkanımız Kurtuluş BİNGÖL, önceki dönem Manisa Şube Başkanımız İbrahim DEMRAN, Mersin Şube II. Başkanımız İbrahim ARICI ve önceki dönem Mersin Şube Başkanımız Mustafa Kemal KARAOĞLU, Antalya’dan Zirai İlaç Bayii Ahmet DALOĞLU, İzmir’den Zirai İlaç Bayii Tuncer TANELİ ve Konya’dan Zirai İlaç Bayii Mustafa KILINÇ`ta Odamız görüş ve önerilerini aktarmak için toplantıya katıldılar.  

Bakan Yardımcısı ve Bakanlık yetkilileri; sorunlarımız hakkında değerlendirme yaparak, revize edilerek yayımlanacak olan yönetmelik değişikliğinde taleplerimizi dikkate alabileceklerini belirttiler.

Okunma Sayısı: 88
Fotoğraf Galerisi