ATAKUM BELEDİYESİ`NE ZİYARET-CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ MESLEK TANITIMI-BİLİRKİŞİLİK SEMPOZYUMU-ÖZEL SEKTÖRDE İŞ İMKANLARI KONULU KONFERANS

SAMSUN ŞUBE ( )
17.12.2019 (Son Güncelleme: 17.12.2019 10:01:32)

 

ATAKUM BELEDİYESİ`NE ZİYARET

6 Kasım 2019 Çarşamba günü, Şube Başkanımız Tekin KARA, II. Başkanımız Muharrem SÖKMEN,Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Tarık ÖNCÜ, Tuba CİNGÖZ, Murat İYİGÜN ve Eylem OKTAY Atakum Belediyesi Başkanı Cemil DEVECİ`yi Ziraat Mühendisleri Odası olarak ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Atakum`da tarımla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu ve ileri ki günlerde ortak projeler yapma kararı alındı.

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ MESLEK TANITIMI

4 Aralık 2019 Çarşamba günü Cumhuriyet Anadolu Lisesi`nde "meslek tanıtımı" konulu davete Şubemizi temsilen Şube Başkanımız Tekin KARA katılım sağladı.

BİLİRKİŞİLİK SEMPOZYUMU

6-7 Aralık 2019 tarihlerinde, Samsun Bölge Bilirkişilik Kurulu Başkanlığı ve Samsun Akademik Meslek Örgütleri Birlikteliği ile birlikte düzenlenen Bilirkişilik Sempozyumuna Şube Başkanımız Tekin KARA, moderatör olarak Önceki dönem Şube Başkanlarımızdan Murat AKAR konuşmacı olarak katılım sağladı. Sempozyuma katkılarından dolayı Murat AKAR`a teşekkür plaketi ve belgesi Şube Başkanımız Tekin KARA ve II. Başkan Muharrem SÖKMEN tarafından takdim edildi. 

ÖZEL SEKTÖRDE İŞ İMKANLARI KONULU KONFERANS

15 Aralık 2019 Cuma günü, 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Mavi Salonda ZMO-GENÇ Samsun öğrenci üyelerimiz "Ziraat Mühendislerinin Özel Sektörde İş İmkanları" konulu konferans düzenledi. Konferansa önceki dönem Şube Başkanımız Hayati TOSUN konuşmacı olarak katıldı. Konferansa Şube Başkanımız Tekin KARA, Tarık ÖNCÜ ve Tuba CİNGÖZ katılım sağladı. Etkinliğimize katkı sunan akademisyenlerimize ve öğrenci üyelerimize teşekkür ederiz.

 

Okunma Sayısı: 52
Fotoğraf Galerisi