ŞUBEMİZ OLAĞAN GENEL KURULU VE ŞEÇİMİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

BURSA ŞUBE ( )
23.12.2019 (Son Güncelleme: 16.01.2020 16:27:57)

Şubemizin 15. Dönem Olağan Genel Kurulu 21 Aralık 2019 tarihinde ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ZMO 47. Dönem Genel Kurul Delege seçimi 22 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşti.

15. Dönem Olağan Genel Kurulumuz Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Oditoryum Salonunda 21 Aralık 2019 tarihinde saat 10:00‘da başladı. Genel Kurulun açılış konuşmasını 14. Dönem Şube Başkanımız Doç. Dr. Erkan YASLIOĞLU yaptı.

Açılış konuşmasının ardından Genel Kurul Divan seçimine geçildi. Divan için önerilen dilekçenin kabulü ile Divan Başkanlığını önceki dönem Şube Başkanımız Doç. Dr. Ertuğrul AKSOY, Divan Başkan Yardımcılığını Ayhan SOLAK, Yazmanlığı Taner GÜLER ve Oğuz Kaan METİNER üstlendi.

Genel Kurula verilen kısa bir aradan sonra Şube 14. Dönem Çalışma Raporunun 14. Dönem Şube Başkanımız Doç. Dr. Erkan YASLIOĞLU tarafından okunması ile devam edildi. Ardından ise 14. Dönem Şube bütçesini ve 15. Dönem Şube tahmini bütçesini Şubemizin 14. Dönem Saymanlığını yapan Serkan DURMUŞ sundu.

Konuşmaların ardından Divan Başkanlığı‘na 15. Dönem Şube Yönetim Kurulu Adayları ve Delege Adayları sunuldu. ÇAĞDAŞ TARIMCILAR Şubemizin yönetimi için tek liste olarak adaylık başvurusunda bulundular.

Genel Kurulumuza Akademik Odaların, kurum ve derneklerin yöneticileri ve birçok üyemiz katılım sağladı.

22 Aralık 2019 günü Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesindeki Odamızda Şube Yönetim Kurulu ve delege seçimlerimiz gerçekleşti. 

Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve delege seçimlerini ÇAĞDAŞ TARIMCILAR GRUBU kazandı.

21-22 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşen TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi‘nin 15. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı ve seçim sonuçlarına göre oluşan Şube Yönetim Kurulu, Genel Kurul Divan Başkanı Doç. Dr. Ertuğrul AKSOY Başkanlığında 26 Aralık 2019 tarihinde toplanmış ve görev dağılımını gerçekleştirmiştir.

Şube Yönetim Kurulu Görev Dağılımı

Asıl Üyeler:

-   Başkan: Doç. Dr. Erkan YASLIOĞLU

-   II. Başkan: Dr. Fevzi ÇAKMAK

-   Yazman: Dr. Murat ALKAN

-   Sayman: Serkan DURMUŞ

-   Üye: Derya AK

-   Üye: Hasan KAYIN

-   Üye: İsmet ATEŞ

Yedek Üyeler:

-  Doç. Dr. Barış Bülent AŞIK

-  Özkan SARIOĞLU

-  Başak PEHLİVAN

-  Yalçın SARIKAYA

-  Ali SARIBAL

-  Kerem EKŞİOĞLU 

-  Mahir KARA 

Divan Kurulu Üyeleri; Başkan Doç. Dr. Ertuğrul AKSOY, Başkan Yrd. Ayhan SOLAK, Yazman Taner GÜLER, Yazman Oğuz Kaan METİNER ile Genel Kurul ve Seçimimize katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Okunma Sayısı: 70
Fotoğraf Galerisi