9. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

ESKİŞEHİR ŞUBE
27.12.2019 (Son Güncelleme: 27.12.2019 16:36:40)

 

Eskişehir Şubemizin, 9. Olağan Genel Kurulu, Tepebaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salonda 22 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Genel Kurulda Divan Başkanlığına Yusuf KIZILDAĞ, Başkan Yardımcılığına Eren ÇAĞDAŞ seçilirken, Zeki SERT ve Şehmuz KARADENİZ da yazman üyeler olarak divanda yer aldılar. 

Genel Kurulda 9. Dönem Yönetim Kurulu adına Şube Başkanı Mert Erman ÖZEN ‘in konuşması sonrasında konuklarımız söz aldı. 9.Dönem raporlarının okunup oylanmasından sonra 9. Dönem Aday Listeleri sunuldu. Genel Kurul kararıyla seçime üç liste ve blok liste girilmesi kararlaştırıldı.

Levent ÖZBUNAR, Mahmut İzzet EROL ve Muazzez GÜNAY’ın katıldığı seçim sonucunda, Muazzez GÜNAY Eskişehir Şube Başkanımız oldu.

Şubemizde 22 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilen seçim sonucu Bağımısız Mühendisler Grubu Adına "Muazzez GÜNAY, Çetin TORAMAN, Zevaiddin ÖZCAN, Şengül BÜYÜKAKSOY ve Duygu DOĞANDOR" Yönetim Kurulu asil üyesi,

"Derya ÖZKÖK, Berkant ÇAVDAR, Fatma Aydan ÖZPINAR, Mustafa DEMİRAL, Ergun ÖZDEMİR" da Yedek Üye olarak belirlediler. 

Seçimde Üst Kurul Üyeliğine; Muazzez GÜNAY, Mustafa DEMİRAL, Çetin TORAMAN , Dr. A.Aydan BARUT getirildi. 

21-22 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen 9. Olağan Genel Kurul‘da seçilen yeni Yönetim Kurulumuz, ilk toplantısını 27 Aralık 2019 Cuma günü  gerçekleştirdi. Divan Başkanı Yusuf KIZILDAĞ Başkanlığında yapılan toplantı sonucunda görev dağılımı aşağıdaki gibi olmuştur.

Başkan         :Muazzez GÜNAY

II.Başkan      :Zevaiddin ÖZCAN

Sayman        : Şengül BÜYÜKAKSOY

Yazman         : Duygu DOĞANDOR

Yön Kur.Üyesi: Çetin TORAMAN

 

Okunma Sayısı: 127
Fotoğraf Galerisi