SAMSUN GAZETESİ, HEDEF HALK GAZETESİ VE ATAKUM BELEDİYESİ KIRSAL KALKINMA HİZMETLERİ`NE ZİYARET

SAMSUN ŞUBE ( )
24.01.2020 (Son Güncelleme: 24.01.2020 13:36:57)

 

SAMSUN GAZETESİ ve HEDEF HALK GAZETESİ`NE ZİYARET

23 Ocak 2020 Perşembe günü, Samsun Şube Başkanımız Hasan ÇOBANCI, II. Başkanımız Havva YURDUNUSEVEN BAYZAT, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat AKAR ve Veli KEBAPCI Samsun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet UZUN, Hedef Halk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Aziz Yener CABBAR`ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Türkiye`nin en önemli ovalarından olan Çarşamba ve Bafra Ovalarının sanayileşme ve termik-biyokütle enerji santralleri ile tarım dışı bırakılması ve Kavak Şahin Dağlarında yürütülen altın arama faaliyetleri konularında Samsun Şubemizin görüşleri dile getirildi.

ATAKUM BELEDİYESİ KIRSAL KALKINMA HİZMETLERİ`NE ZİYARET

23 Ocak 2020 Perşembe günü Samsun Şube Başkanımız Hasan ÇOBANCI, II. Başkanımız Havva YURDUNUSEVEN BAYZAT, Yönetim Kurulu Üyemiz Veli KEBAPCI Atakum Belediyesi Kırsal Kalkınma Hizmetler Müdürlüğü`nde görevli üyelerimiz Eylem OKTAY ve Gamze UYAR`ı ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında, Atakum Belediyesi Kırsal Kalkınma Hizmetleri Müdürü Atay ULUDAĞ ve diğer görevli personellerle de bir araya gelinerek yürütülen projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunululdu. Ayrıca bundan sonraki dönemlerde Atakum Belediyesi ile her türlü projede ortaklaşa çalışabileceğimiz konusu dile getirildi.  

 

Okunma Sayısı: 113
Fotoğraf Galerisi