TMO GENEL MÜDÜRÜ AHMET GÜLDAL’IN ZİYARETİ

GENEL MERKEZ
11.02.2020 (Son Güncelleme: 11.02.2020 17:24:58)

 

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ahmet GÜLDAL, 11 Şubat 2020 Salı günü ODA’mızı ziyaret etti.

Genel Başkanımız Özden GÜNGÖR, Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM ve Genel Sekreter Yardımız Bülent TORUNBALCI ile yapılan görüşmeler sırasında Genel Müdür GÜLDAL, Başkanımıza “Toprak Mahsulleri Ofisi Tarihçesi 1938-2018” adlı kitabı takdim etti.

Başkanımız GÜNGÖR, “Ziraat Mühendisleri Odası olarak meslektaşlarımızın istihdamının en büyük sorun olduğunu düşünmekteyiz. Bu konuda desteğinizi bekliyoruz” dedi. Ayrıca Genel Müdür GÜLDAL’a; üreticilerin girdi maliyetleri, desteklerin hasat öncesinde açıklanması ve zamanında ödenmesi, ithalata genel anlamda son verilmesi gibi pek çok konuda sorular yönelterek, TMO nun çalışmalarına yönelik olarak; bakliyat ve buğday üretimi, ithalatı ve ihracatı hakkında bilgi aldı.

Ziyaretin sonunda meslektaşımız Genel Müdür Ahmet GÜLDAL’ a ODA’mız tarafından hazırlanan “Türkiye Ziraat Mühendisliği IX. Teknik Kongre Kitabı” ile “Tarım ve Mühendislik Dergimiz ve bültenlerimiz takdim edilerek, ziyaretten duyduğumuz memnuniyet ifade edildi.

 

Okunma Sayısı: 1140
Fotoğraf Galerisi