TMMOB DÜNYA GIDA GÜNÜ 2020 YILI ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR

GENEL MERKEZ ( )
08.10.2020 (Son Güncelleme: 15.10.2020 14:07:16)

TMMOB Dünya Gıda Günü 2020 yılı etkinliği, TMMOB çatısı altında; ODA’mız, Gıda Mühendisleri Odası ve Kimya Mühendisleri Odası tarafından ortaklaşa olarak düzenlenecektir.

Etkinlik, 17 Ekim 2020 Cumartesi günü saat:14.00-16.30 arasında, videokonferans yöntemiyle Gıda Mühendisleri Odası youtube kanalından (https://www.youtube.com/channel/UC1nkQR5Ya31X3MtedCUsGig) canlı olarak yayınlanacaktır.

Dünya Gıda Günü etkinliğimiz; ODA’mız, Gıda Mühendisleri Odası ve Kimya Mühendisleri Odası adına Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Yaşar ÜZÜMCÜ`nün, TMMOB Başkanı Emin KORAMAZ`ın ve FAO Türkiye Temsilci Yardımcısı Ayşegül SELIŞIK’ın açılış konuşmaları ile başlayacaktır.

Pandemi Sürecinde Gıda ve Tarım Politikaları” konu başlıklı panel bölümü ODA Başkanımız Baki Remzi SUİÇMEZ`in moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir. Panel Bölümünde;  Doç. Dr. Yener ATASEVEN tarafından  “Tarımsal Üretim ve Geleceği”, Petek ATAMAN tarafından “Gıda Üretimi, Denetimi ve Geleceği”, Prof. Dr. Erdoğan GÜNEŞ tarafından  “Tarım-Gıda Ekonomisi ve Geleceği” ve Prof. Dr. Gamze YÜCESAN ÖZDEMİR tarafından  “Tarım-Gıda İstihdam Politikaları ve Geleceği” konu başlıklarında sunumlar yapılacaktır.

Etkinliğimize katılarak, soru ve yorumlarınızla katkı sağlamanızı dileriz.

 

Okunma Sayısı: 108
Fotoğraf Galerisi