İLKHABER GAZETESİ: ZMO’DAN İLKHABER’E ÖDÜL- 11 OCAK 2021

GENEL MERKEZ
11.01.2021 (Son Güncelleme: 12.01.2021 09:48:46)

"Tarım Öğreniminin 175. Yıl Dönümü kapsamında TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası(ZMO) tarafından düzenlenen çevrimiçi etkinlikte 2020 Basın Ödülleri sahiplerini buldu. Adana’dan gazetemiz İlkhaber Muhabiri Serhat Şanlı TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Basın Ödülü’ne layık görüldü."

ADANA (İLKHABER) - Tarım Öğreniminin 175. Yıl Dönümü kapsamında TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası(ZMO) tarafından düzenlenen çevrimiçi etkinlikte 2020 Basın Ödülleri sahiplerini buldu. Adana’dan gazetemiz İlkhaber Muhabiri Serhat Şanlı TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Basın Ödülü’ne layık görüldü.

Çevrimiçi olarak sosyal medya üzerinden yapılan programda konuşan Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Yönetim Kurulu Başkanı Baki Remzi Suiçmez, “10 Ocak Tarım Öğreniminin yıl dönümü olmasının yanında aynı zamanda Çalışan Gazeteciler Günü olarak da kutlanmakta. Basın emekçilerimizin de gününü kutluyoruz. Bu yıl da Türk Tarımı ve Ziraat Mühendisliği mesleğine yaptıkları katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Gazetemiz muhabiri Serhat Şanlı ise ödül için Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baki Remzi Suiçmez, Yönetim Kurulu ve üyelerine teşekkür ederek, “ Çukurova`nın bereketli topraklarında üreticilerimizle bir araya gelip, birebir sahadan haberler yaparak onların sesi olabiliyorsam ne mutlu bana.. Ayrıca bunun da bu güzel ödülle taçlandırılması bana ayrı bir gurur verdi. Bu bağlamda beni bu ödüle layık gören başta Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baki Remzi Suiçmez’e, Yönetim Kurulu üyelerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

2020 Basın ödüllerine layık görülen gazetecilerin şöyle;

Serhat Şanlı (Adana İlkhaber Gazetesi)

Duygu Göksu (Ticaret Gazetesi)

Erdem Ak (HASATTÜRK)

Harun Gösel (Köy TV)

İlke Canpolat (Haber Global TV)

İlker Karagöz (FOX TV)

Merve Ekinci (AGROTV)

Sefa Uyar (Cumhuriyet)

Saadettin İnan (Milli Gazete)

 

Haber kaynağına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Okunma Sayısı: 9
Fotoğraf Galerisi