HASAT TÜRK GAZETESİ: HASAT TÜRK’E ANLAMLI ÖDÜL - 12 OCAK 2021

GENEL MERKEZ
12.01.2021 (Son Güncelleme: 12.01.2021 10:54:39)

2020 yılında yaptıkları haberlerle pandemi döneminde tarım sektörünün sorunlarının kamuoyuna duyurulmasını sağlayan 10 gazeteci, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası(ZMO) tarafından yapılan değerlendirme sonrasında ödüle layık görüldü.
 
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası tarafından Tarım Öğreniminin 175. Yılı ve Tarım Haftası kapsamında düzenlenen online ödül töreninde Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticaret Gazetesi Haber Müdürü Duygu Göksu, EMD İzmir Şubesi Üyesi ve Hasat Türk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdem Ak ve Gözlem Gazetesi İnternet Editörü, Akademisyen Gazeteci Murat Büyükyılmaz`ın aralarında bulunduğu 10 meslektaşımız ödüllerini aldı.
 
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası`nın basın ödüllerinde ödüle layık görülen diğer gazeteciler ise; Köy TV`den Harun Göksel, Haber Global TV`den İlke Canpolat, FOX TV`den İlker Karagöz, Agro TV`den Merve Ekinci, Cumhuriyet Gazetesi`nden Sefa Uyar, Milli Gazete`den Sadettin İnan ve Adana İlk Haber Gazetesi`nden Serhat Şanlı oldu.
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanması yanında, Türkiye`de Tarım Öğreniminin Yıl Dönümü ve Tarım Haftası olarak da kutlanıyor.

Okunma Sayısı: 19
Fotoğraf Galerisi