KIRKLARELİ`DE ÇEŞİTLİ TOPLANTI, ÇALIŞTAY VE GÖRÜŞMELERE KATILDIK

GENEL MERKEZ ( Kırklareli il temsilciliği )
07.06.2021 (Son Güncelleme: 07.06.2021 11:26:15)

Kırklareli Valiliği AFAD İl Müdürlüğü (İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü) tarafından 20-21 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenen "Kuraklık Çalıştayı"na ZMO İl Temsilciliğimiz adına yedek yönetim kurulu üyemiz Arzu BELLİ katıldı. 

TMMOB Genel Merkez Yönetim Kurulu ve TMMOB İl Koordinasyon Kurulu Sekreterlerinin 09 Mayıs 2021 Pazar günü, zoom üzerinden çevrimiçi online olarak yapılan ortak toplantısına, TMMOB Kırklareli İKK Sekreterliği görevinde bulunan ZMO İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katıldı. İl temsilcimiz toplantı gündemine yönelik konularda görüş ve düşüncelerini aktardı ve Kırklareli`deki TMMOB İKK faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. 

Kırklareli Kent Konseyinin yaklaşan genel kurulu için kent konseyi başkanı adaylığını açıklayan Diş Hekimleri Odası Kırklareli İl Temsilcisi Dt. Yasemin AÇIK ERTAŞ bir kısım yürütme kurulu adayları ile birlikte, 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü, TMMOB Kırklareli İl Koordinasyon Kuruluna tanışma ve bilgilendirme amaçlı ziyarette bulundu. Ziyarette TMMOB İKK adına il temsilcimiz ve bazı oda temsilcileri bulundular.      

Okunma Sayısı: 64
Fotoğraf Galerisi