KIRKLARELİ`DE ÇEŞİTLİ KONULARDA BASIN AÇIKLAMALARI

GENEL MERKEZ ( Kırklareli il temsilciliği )
07.06.2021 (Son Güncelleme: 07.06.2021 15:49:39)

Kırklareli Emek ve Demokrasi Platformu tarafından, İsrail`in Filistin halkına saldırıları nedeniyle, 20 Mayıs 2021 Perşembe günü "Filistin Halkının Yanındayız" konulu açık alan basın açıklaması yapıldı. Kırklareli Özgürlük Parkında düzenlenen basın açıklaması etkinliğinde, TMMOB İKK Sekreterliğini yürüten ZMO İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖKAN Filistin sorunu ve Filistin halkının mücadele tarihi ile ilgili bir ön konuşma yaptı. Emek ve Demokrasi Platformu adına hazırlanan basın açıklaması metni ise, Eğitim-Sen Kırklareli Şube Başkanı Okan BALCI tarafından okunarak basın ve kamuoyu ile paylaşıldı. 

Kırklareli Emek ve Demokrasi Platformu tarafından, Gezinin 8. yılı nedeniyle, 01 Haziran 2021 Salı günü "Karanlık Gider Gezi Kalır" teması ile kapalı salon basın toplantısı düzenlendi. Eğitim-Sen Kırklareli Şubesinde düzenlenen basın toplantısında, platform adına hazırlanan basın açıklaması metni basın ve kamuoyu ile paylaşıldı. 

5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle, TMMOB Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu adına hazırlanan basın açıklaması, 05 Haziran 2021 tarihinde, TMMOB İKK Sekreteri olan il temsilcimiz tarafından yerel basın ve kamuoyu ile paylaşıldı.

Okunma Sayısı: 104
Fotoğraf Galerisi