ŞUBEMİZİN 14. OLAĞAN GENEL KURULU

MERSİN ŞUBE ( )
11.12.2021 (Son Güncelleme: 11.01.2022 17:18:21)

Değerli meslektaşlarımız,
 
Bugün Şubemizin 14. Olağan Genel Kurulunu güzel bir ortamda, meslek büyüklerimiz ve genç meslektaşlarımızla birlikte tamamladık. Genel Kurulumuzda Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Akdeniz Ziraat Odası Başkanı Musa Yılmaz, TMMOB İKK adına Gıda Mühendisleri Odası Şube Başkanı Yusuf Değirmenci birer konuşma yaptılar. Kendilerine şükranlarımızı arz ederiz.
 
Ayrıca TMMOB İKK paydaşları, Makine Mühendisleri Odası, İç Mimarlar Odası, Şehir Plancıları Odası, Çevre Mühendisleri Odası ve Mimarlar Odası Başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarız.
Genel Kurulumuza çiçek yollayan meslektaşımız Vahap Seçer`e, Abdullah Özyiğit`e, meslektaşımız Neşet Tarhan`a, Ayhan Kızıltan`a, TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odasına ve Hatice Başkana çok teşekkür ederiz.
Yarın saat 9.00` da başlayacak ve saat 17.00` de bitecek olan seçimin, Odamıza, mesleğimize ve meslektaşlarımıza hayırlı olmasını, kazanacak olanın Odamız olmasını temenni ederiz.
 
Yarın yapılacak seçime katılımınızın önemli olduğunu hatırlatarak, herkese iyi akşamlar dileklerimizle, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Okunma Sayısı: 12
Fotoğraf Galerisi