ÇANAKKALE GÜNDEM: MUTLUAY İÇİN KİTLESEL TEPKİ GÖSTERİLECEK- 6 NİSAN 2022

GENEL MERKEZ ( )
06.04.2022 (Son Güncelleme: 06.04.2022 13:14:59)

Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı iken görevden uzaklaştırılan İrfan Mutluay, Belediye Meclis Üyesi olarak görevine devam ediyor. Mutluay için 7 Nisan Perşembe günü kitlesel basın açıklaması yapılacak. Saat 13.00’de yurttaşlar Cumhuriyet Meydanı’nda bulunacaklar.

Görevden uzaklaştırılan İtfan Mutluay için kitlesel basın açıklaması organize edildi. Düzenlenecek olan basın açıklamasına Ziraat Mühendisleri Odası, İDA Dayanışma Derneği, Veteriner Hekimler Odası, Çanakkale Tabip Odası, DİSK, KESK, Birleşik Kamu İş, Tarım Orman İş, Türkiye Orman Derneği, Pir Sultan Abdal Derneği, DİSK Emekli Sen, Tüm Emekli Sen destek verecekler.

7 Nisan Perşembe günü, saat 13.00’de açıklama Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak.
 
İrfan Mutluay için yapılacak olan kitlesel basın açıklaması ile ilgili yapılan bilgilendirmede “Çanakkale Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden haksız yere uzaklaştırılan Ziraat Mühendisleri Odası’nın değerli üyesi İrfan Mutluay’ın yanındayız. Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baki Remzi Suiçmez’in de katılacağı kitlesel basın açıklaması için Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz” ifadeleri yer aldı.

 

Haber: Tunahan ÜNSAL

Haber kaynağına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ. 

Okunma Sayısı: 27
Fotoğraf Galerisi