TMMOB 46. DÖNEM DANIŞMA KURULU

GENEL MERKEZ ( )
14.05.2022 (Son Güncelleme: 14.06.2022 14:59:13)

TMMOB 46. Dönem Danışma Kurulu Toplantısı 14 Mayıs 2022 tarihinde Ankara’da “TMMOB çalışmaları ve Gezi Davasında verilen cezalar” gündemiyle başladı. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz`ın açılış konuşmasında; Mücella Yapıcı, Tayfun Kahraman ve Can Atalay`a selam ileterek Danışma Kurulu’nun Gezi Direnişi’nin anısına adandığını açıkladı.
Ardından TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül TMMOB faaliyetleri üzerine bir sunum yaptı. Daha sonra TMMOB Yönetim Kurulu önceki dönem başkanları Kaya Güvenç, Yavuz Önen, Mehmet Soğancı ve Oğuz Türkyılmaz birer konuştma yaptılar. Eyüp Muhçu, Gencay Serter, Tevfik Peker, Tezcan Karakuş Candan, Kadir Dağhan, Yaşar Üzümcü, Buket Yararbaş Ecemiş, Yunus Yener, Şerefhan Aydın, Ali Ekber Çakar, Murat Türüdü, Ayhan Yüksel, Mehmet Mak, Cem Aldaş ve Aykut Akdemir de birer konuşma yaptılar.
Danışma Kurulu’na ODA’mız adına önceki dönem Oda Başkanımız-TMMOB Yürütme Kurulu Üyemiz Özden GÜNGÖR, Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Tahsin Erman ÇAĞDAŞ, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Ali ŞENAY, Yönetim Kurulu Üyemiz Özgür Cemile GÖKTAŞ KÜÇÜK, Oda Onur Kurulu Üyemiz Sefa APAYDIN, Genel Sekreterimiz Bülent TORUNBALCI katıldılar.

Okunma Sayısı: 50
Fotoğraf Galerisi