TÜRKTARIM DERGİSİ İÇİN DİYALOG ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR - TÜRKTARIM - MAYIS 2006

GENEL MERKEZ
18.06.2006 (Son Güncelleme: 18.07.2006 14:16:31)

TARIM BÜLTENİ – Türktarım dergisinin tarım sektörüyle bağlarını güçlendirmek amacıyla dergi yöneticileri tarafından Nisan ve Mayıs aylarında bazı sivil toplum kuruluşlarıyla diyalog görüşmeleri yapılmaya devam edildi.

Bu çerçevede, Yayın Dairesi Başkan Vekili ve Türktarım Dergisi Yayın Koordinatörü Sadi Demirci, dergi Yayın Yönetmeni Ali Metin ve Yayın Dairesi Başkanlığı’nda Şube Müdürü Ekrem Uzman, Türkiye Ziraat Mühendisleri Birliği Başkanı Ahmet Erdoğmuş’u 18 Nisan 2006 günü ziyaret ettiler. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Erdoğmuş, Türktarım dergisinin her zaman yanında olduklarını ifade etti. 21 Nisan’da yayın yönetmeni Ali Metin’in, Türkiye Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Günaydın’ı ziyaretinde, Türktarım dergisinin Bakanlık ile kamuoyu arasında bir köprü olabileceğini vurgulayan Günaydın, bunun sadece Bakanlık için değil kamuoyunun doğru bilgilenmesi açısından da önemine değindi. Sadi Demirci ve Ali Metin, 8 Mayıs’ta Tema Vakfı Ankara Temsilciliğini ziyaret ederek, burada Vakfın danışmanı Mahir Gürbüz ile görüştüler. Mahir Gürbüz, Türktarım dergisine katkı yapmaya açık olduklarını belirterek, önümüzdeki sayılardan itibaren makale verebileceğini ifade etti.

Okunma Sayısı: 1094
 

Yorumlar

Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir.
e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir.

YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.