ZMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ GELENEKSEL BAŞAK BALOSU YAPILDI

ESKİŞEHİR ŞUBE
19.03.2007 (Son Güncelleme: 22.03.2007 16:53:50)

BALOYA GENEL BAŞKANIMIZ DR. GÖKHAN GÜNAYDIN, II. BAŞKANIMIZ DR. TURHAN TUNCER VE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ KAMİL BAYRAM KATILDILAR

Şubemiz Geleneksel Başak Balosu 16 Mart 2007 tarihinde Özgüven Tesislerinde gerçekleştirildi. Baloya, ODA‘mız Başkanı Dr. Gökhan Günaydın, II. Başkan Dr. Turhan Tuncer, Yönetim Kurulu Üyemiz Kamil BAYRAM, Tarım İl Müdürü, Ziraat Odası ve Sulama Birlik yöneticileri, TMMOB‘ye bağlı Odaları temsilcileri ve çok sayıda üyemizle birlikte Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesinden 38 öğrenci katıldı.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı gecede meslekte 25 yılını dolduran Cemile AYDIN, Murat Cem DEMET, Ergun ÖZDEMİR, Saime TÜRKMEN ve Arif KINCAL‘a ve 40 yılını dolduran Fahri ALTAY ve Rafet GÜNEŞ‘e plaketleri verildi.

Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Genel Merkezimiz adına sayın Dr. Gökhan GÜNAYDIN ile bina alımı ve donanımına katkı veren üyelerimiz Mustafa DEMİRAL, Sabiha ÜSTÜN, Tamer UYGUR ve Ali TAHTA‘ya ve meslek camiamız dışından Mulla ŞAHBAZ ve Veli KAYMAK‘a teşekkür plaketi sunuldu. 

Balomuz büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Okunma Sayısı: 3443
Fotoğraf Galerisi