GAZİANTEP ŞUBESİ GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ YAPILDI

GAZİANTEP ŞUBE
24.12.2007 (Son Güncelleme: 24.12.2007 17:19:39)

Şubemizin Genel Kurul Toplantısı, 15 Aralık 2007 Cumartesi günü Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Toplantı Salonu‘nda yapıldı.

Şube Başkanı Ahmet Faruk DEMİR‘in toplantıyı açmasının ardından Divan oluşturulmasına geçildi. Divan Başkanlığına Hüseyin AKAY, Yardımcılığına Müslüm DEMİR, Yazman Üyeliklerine Halil ŞAHİN ve Gülcan KILIÇ seçildiler.

Şube Başkanı Ahmet Faruk DEMİR‘in açılış konuşmasından sonra, Şube Yönetim Kurulu Çalışma Raporu Şube Başkanımız Ahmet Faruk DEMİR; Bütçe ise Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Kurban NEDRET tarafından sunularak oybirliği ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde; Gökhan SÖZMEN, Kenan SEÇKİN, Karaca BOZGEYİK, Ali Rıza KASAKOLU, Uğur DELİBAŞ, Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü Müdürü Selim ARPACI, Tuncay TİRYAKİ söz alarak görüşlerini dile getirdiler.

Daha sonra Şube Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek üyelikleri ile ikinci aşama Genel Kurula katılacak Şube Delege aday listesi Divana verildi.

Şube Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek üyeleri ile ikinci aşama Genel Kuruluna katılacak delegelerin seçimi 16 Aralık 2007 Pazar günü Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Lokalinde yapıldı.

 

ASİL ÜYELER                                                                           YEDEK ÜYELER

Ahmet Faruk DEMİR                                                                   Halil ŞAHİN

Kurban NEDRET                                                                         Hakan KILIÇ

Süleyman TOĞAÇ                                                                      Lale ÖZBAY

Özhunyurt GÜNEŞ ( ÇEVİK )                                                       Özgül YAZICI

Ali AKDEMİR                                                                             Ali TOPAL

Kerem AKDOĞAN                                                                      Fatih ÇÖMEZ

Mehmet ŞAHİN                                                                          Kemal ÖZTOMSUK

 

GENEL KURUL DELEGELİĞİ

Ahmet Faruk DEMİR

Tuncay ALKUŞ

Ahmet TOĞAÇ

Mehmet UZUN

Kürşat Alp ASLAN

Fevzi TABUR

Kurban NEDRET

Mahmut KASTELLİ

Mehmet ALAGÖZ

Mehmet ÖZTÜRKMEN

Hakan YILDIZ               Seçildi.

Okunma Sayısı: 2785