157. YIL ETKİNLİKLERİ - ÖRGÜTLENME VE MÜCADELE ÖDÜLÜ - KİTAP BAĞIŞI

ESKİŞEHİR ŞUBE ( )
10.01.2003 (Son Güncelleme: 03.07.2003 15:01:29)

157. YIL ETKİNLİKLERİ
ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİMİZ, ÜLKEMİZDE TARIMSAL ÖĞRETİMİN BAŞLAMASININ 157. YILDÖNÜMÜ KUTLAMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ VE ESKİŞEHİR ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI İLE BİRLİKTE 10 OCAK 2003 TARİHİNDE BİR KUTLAMA TÖRENİ DÜZENLENDİ. TÖRENDE İL TEMSİLCİMİZ FEYYAZ UYSAL’IN DA YAPTIĞI AÇILIŞ KONUŞMALARININ ARDINDAN, MESLEKTE 25 YILINI DOLDURAN ZİRAAT MÜHENDİSLERİNE PLAKET VERİLDİ. TÖRENİN ARDINDAN TEMA VAKFI MÜTEVELLİLER HEYETİ BAŞKANI HAYRETTİN KARACA TARAFINDAN “TOPRAK EROZYONU İLE MÜCADELE VE TEMA VAKFI ÇALIŞMALARI” İLE İLGİLİ BİR KONFERANS VERİLDİ.

ÖRGÜTLENME VE MÜCADELE ÖDÜLÜ
ESKİŞEHİR İLİNDE 9 AYRI TARIMSAL KURULUŞ TARAFINDAN OLUŞTURULAN “TARIM HAYVANCILIK VE GIDA PLATFORMU”, 42. AÇIKLAMASINI “SAVAŞ VE TARIMA” KONUSUNA AYIRDI. ÇAĞDAŞ GAZETECİLER DERNEĞİ ESKİŞEHİR ŞUBESİ TARAFINDAN PLATFORM’A VERİLEN “ÖRGÜTLENME VE MÜCADELE” ÖDÜLܒNÜ DÖNEM SÖZCÜSÜ OLARAK İL TEMSİLCİMİZ FEYYAZ UYSAL ALDI.

KİTAP BAĞIŞI
ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİMİZ, GEREK İL TEMSİLCİLİĞİNİN KENDİ ARŞİVİNDEN, GEREKSE DİĞER ÜYELERDEN TOPLANAN 105’İ TARIM KONULU KİTAP OLMAK ÜZERE TOPLAM 220 KİTABI, ULUER İLKÖĞRETİM OKULU-TATVAN- BİTLİS’E, ESKİŞEHİR ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI’NA VE OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ’NİN YENİ KURULMAKTA OLAN KİTAPLIĞINA BAĞIŞLADI.

Okunma Sayısı: 1801