ÖĞRENCİ - İŞSİZ ÜYELERİMİZİN SORUNLARINI, KAMUOYUNUN GÜNDEMİNE TAŞIYORUZ - 07.01.2004

GENEL MERKEZ ( )
07.01.2004 (Son Güncelleme: 07.01.2004 19:03:58)

SAYIN MESLEKTAŞLARIM,

DAHA EVVEL DE SÖYLEDİĞİM GİBİ, 12 - 16 OCAK 2004 TARİHLERİ ARASINDA, ANKARA'da, "Tarım ve Mühendislik" konulu bir Uluslararası Sempozyum düzenliyoruz.

Sempozyum; tarım mühendisliği eğitimi ve istihdamı arasındaki bağlantıyı ve bu alanda yaşayan sorunları açıklamaya odaklı olacak. Yani, çoğu arkadaşımızın yaşadığı ve haklı olarak şikayet ettiği sorunlar, geniş bir katılımla tartışılacak, kamuoyunun ilgisine sunulacak...

Bu çerçevede, 15 Ocak 2004 günü saat 9:30 ila 9:50 arasında, ODA'mız AÜZF Öğrenci temsilcisi Özlem BABACAN (can_ozlem@hotmail.com) ve genç ziraat mühendisi arkadaşımız Şule YILDIRIM (sulelus@hotmail.com), "Öğrenci ve genç tarım mühendislerinin tarımsal yükseköğretime ilişkin düşünceleri" konulu bir bildiri sunacaklar. Bu bildiri, onların salt kendi düşüncelerine dayalı olmayacak, bir anlamda sizlerin düşüncelerini Sempozyuma aktaracaklar.

Bu nedenle, konu ile ilgili düşüncesi - fikri olan ve paylaşmak isteyen herkes, Özlem'e ve Şule'YE, E-MAİL ADRESLERİ ARACILIĞI İLE BİLGİ AKTARIMI YAPSINLAR. ONLAR, BİZLERLE BİRLİKTE BU DÜŞÜNCELERİ YORUMLAYIP, BİLDİRİLERİ İÇİNE ALACAKLAR.

HERKESİ, BU ÇALIŞMALARA DESTEK OLMAYA VE 10 - 16 OCAK 2004 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK ETKİNLİKLERE KATILARAK SESİMİZİ BİRLEŞTİRMEYE DAVET EDİYORUM.

HAYDİ GÖREV BAŞINA..

SAYGILAR, SELAMLAR, İYİ YILLAR...

GÖKHAN GÜNAYDIN
BAŞKAN

Okunma Sayısı: 838