KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN BÜROSU TÖRENLE AÇILDI
KAHRAMANMARAŞ
23.06.2014

Kütahya`da "Toprak Bayramı" nedeniyle düzenlenen panelin ardından, İl Temsilciliğimizin yeni bürosu törenle üyelerimizin hizmetine açıldı...

 

Kütahya İl Temsilciliğimizin yeni bürosu 20 Haziran 2014 Cuma günü törenle açıldı. Açılış kurdelesini Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa İNGENÇ, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Mustafa KURT, Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Özden GÜNGÖR ve İl Temsilcimiz Ahmet GÖKKAYA birlikte kestiler.

ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR ve Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM, İl Temsilciliğimizin yeni bürosunun açılışı nedeniyle geldikleri Kütahya`da ilk olarak Ispartalılar Konağı`nı gezdiler.

Daha sonra "Toprak Bayramı" nedeniyle Kütahya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilciliği`nin birlikte düzenledikleri "Tarım Arazilerinin Korunması Paneli" gerçekleştirildi. Panelin açılışında İl Temsilcimiz Ahmet GÖKKAYA, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Mustafa KURT, ODA Başkanımız Özden GÜNGÖR ve Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa İNGENÇ birer konuşma yaptılar. Panele katılımları nedeniyle ODA Başkanımız ve Genel Sekreterimiz Kamil BAYRAM`a plaket sunuldu.

Panelin tamamlanmasının ardından İl Temsilciliğimizin Haceloğlu İş Hanı`nın 3. Katındaki yeni bürosu hizmete açıldı. Daha sonra düzenlenen kokteylde ODA`mız yöneticileri, kurum ve kuruluşların temsilcileri, üyelerimiz ve konuklarımız sohbet etme imkanı buldular.

 

Okunma Sayısı: 848
Fotoğraf Galerisi