ZMO KAHRAMANMARAŞ 6. DÖNEM ŞUBE YÖNETİMİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

ZMO KAHRAMANMARAŞ 6. DÖNEM ŞUBE YÖNETİMİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ
KAHRAMANMARAŞ
18.02.2016

Yeni Seçilen Şube Yönetimimiz Basınla Tanıştı

 

 26-27 Aralık 2015 tarihinde genel kurulunu yaparak güven tazeleyen Mehmet Geyik yönetimindeki TMOOB Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube Yönetimi, düzenlediği basın toplantısı ile Kahramanmaraş`ta görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 Basın toplantısına yönetimi tanıtarak başlayan Başkan Mehmet Geyik, 5. Dönemde Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş şubesi olarak meslektaşlarımıza iyi koşullarda çalışma ortamı yaratılması, istihdam ve mesleki konulardaki sorunların tespiti ve çözümü adına Mesleki Faaliyetler, Teknik ve Bilimsel Çalışmalar, Panel Konferans ve Sempozyum Etkinlikleri, Kurum ve Kuruluşlar İle Ortak Çalışmalar, Mesleki Denetim, Sosyal Etkinlikler gibi birçok çalışma yaptıklarını söyledi.

 "6. Dönemde de, faaliyetlerimizi artırarak, üye-oda ilişkisi, genç ZMO, meslektaşlarımızın çalışma şartları ve özlük haklarının korunması ve tarım arazilerimizin korunması temelinde devam edeceklerini" Başkan Geyik: "Kahramanmaraş Şubemiz 791 üye ile ilimizin en büyük sivil meslek kuruluşlarından birisidir. Üyelerimiz tarım sektörünün her alanında şehrimize hizmet etmektedir" dedi.

 Basın toplantısı, Yönetim Kurulu Üyelerinin de çeşitli sorulara verdiği cevaplarla devam etti.

 

 

Okunma Sayısı: 365
Fotoğraf Galerisi