ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR ABOUT US
HIZLI ERİŞİM

17 Aralık 2018 Pazartesi  

                             »Adana   »Antalya   »Aydın   »Balıkesir   »Bursa   »Çanakkale   »Denizli   »Diyarbakır   »Erzurum   »Eskişehir   »Gaziantep   »Hatay   »İstanbul   »İzmir  
                             »Kayseri   »Kahramanmaraş   »Konya   »Malatya   »Manisa   »Mersin   »Muğla   »Rize   »Samsun   »Şanlıurfa   »Tekirdağ   »Trabzon   »Van        »İL TEMSİLCİLİKLERİ  

ŞUBE GİRİŞ SAYFASI

     Başkanın Mesajı

 

     Şube İçeriği

 » ŞUBE TARİHÇESİ

 » ŞUBE YÖNETİM KURULU

 » ŞUBE ÇALIŞANLARI

 » ÇALIŞMA PROGRAMI

 » ÇALIŞMA RAPORU

 » TEMSİLCİLER

 » İSTATİSTİKLER

 » HABERLER

 » DUYURULAR

 » BASIN AÇIKLAMALARI

 » GÖRSEL BASINDA ODAMIZ

 » YAZILI BASINDA ODAMIZ

 
 

     Genel Kategoriler

 

     Özlük Çalışmaları

 

     Anlaşmalı Kurumlar

 

     Konular

 
 
ASGARİ ÜCRET TARİFELERİ
ÜYELİK İŞLEMLERİ
2017 YILI KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİ LİSTESİ
YETKİ BELGESİ ALAN ÜYELERİMİZ
 

—S. S. Sorular

»GENEL

»ÜYELİK İŞLEMLERİ

 

—Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ ZMO GENÇ BÖLÜM TEMSİLCİLERİMİZ YAPILAN SEÇİMLE BELİRLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 01.10.2018  Güncellenme Zamanı: 03.10.2018 13:32:12  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.10.2018 12:36:44

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ZMO GENÇ üyesi öğrencilerimiz 01.10.2018 Pazartesi günü Fakültede gerçekleştirdikleri seçim ile Bölüm Temsilcilerini belirlediler. Seçim sonucunda

Umut ATEŞ - Tarımsal Yapılar ve Sulama Dilan SİNANMIŞ - Süt Teknolojisi Uğurcan ERKAN- Bitki Koruma Deniz Yılmaz UĞURTAŞ -Bahçe Bitkileri Seda ÖZDEŞ -Tarım Ekonomisi Ertuğrul ŞEN - Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Erinç ORAL- Zootekni Salim Semih ÖNAL- Tarla Bitkileri Ergün DÜLGER - Tarım Makinaları ve Teknolojileri Müh.

Temsilcileri olarak belirlendi.

02.10.2018 Salı Günü ZMO GENÇ Bölüm Temsilcilerimiz Şubemizde yaptıkları toplantı sonucunda

Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü Temsilcisi Umut ATEŞ `i ZMO GENÇ TEMSİLCİSİ

Bitki Koruma Bölümü Temsilcisi Uğurcan ERKAN`ı ZMO GENÇ TEMSİLCİ YARDIMCISI

Süt Teknolojisi Bölümü Temsilcisi Dilan SİNANMIŞ`ı YAZMAN TEMSİLCİ ÜYE olarak belirledi.

Yapılan görev dağılımının ardından Temsilcilerimiz Yönetim Kurulu üyelerimizle bir araya gelerek önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar konusunda fikir alış verişinde bulundular.

 

Güncellenme Zamanı: 03.10.2018 12:37:10
Güncellenme Zamanı: 03.10.2018 12:37:45

Okunma Sayısı: 249

İzmir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Google Windows Live Yahoo! MyWeb Del.icio.us Technorati Digg Facebook Twitter Sık Kullanılanlar e-Posta Gönder RSS Haber Kaynağı

ADANA ·  ANTALYA ·  AYDIN ·  BALIKESİR ·  BURSA ·  ÇANAKKALE ·  DENİZLİ ·  DİYARBAKIR ·  ERZURUM ·  ESKİŞEHİR ·  GAZİANTEP ·  HATAY ·  İSTANBUL ·  İZMİR
KAYSERİ ·  KAHRAMANMARAŞ ·  KONYA ·  MANİSA ·  MERSİN ·  MUĞLA ·  RİZE ·  SAMSUN ·  ŞANLIURFA ·  TEKİRDAĞ ·  TRABZON ·  VAN

COPYRIGHT © 2004-2018 TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
KARANFİL SK. 28/18 06640 KIZILAY / ANKARA
TEL: 444 1 966   FAKS: (+90) 312 418 51 98   e-POSTA: zmo@zmo.org.tr

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.